2 çar açıyorum electus joysro olsun s bot olsun hepsini denedim ve hep şöyle oluyor birini bota atıyorum diğer hesap bakınıyorum bi zaman sonra 2 sind

yusuf_ckrkc_

Mangyang
Bilgiler
2 çar açıyorum electus joysro olsun s bot olsun hepsini denedim ve hep şöyle oluyor birini bota atıyorum diğer hesap bakınıyorum bi zaman sonra 2 sindnden biri bot ile beraber hemen kapanıyor 1 tane denedim oda öyle oldu pc yeni aldı w 11 acaba indirmem gereken başka bişimi var bilmiyorum ss de atabilirim yardımcı olursanız çok sevinirrm

Balerion

Black Dread Balerion
Bilgiler
Merhaba, bunu yapmasının bir kaç sebebi olabilir. Öncelikle virüs programınızdan veya windows defender / virüs ve tehdit korumasından oyun ve mbot/sbot klasörlerini dışlamalara ekleyin. Herhangi bir tetikleme ile engelleme yaşanmasın. İkinici olarak ise, farklı mbotlar denemenizi öneririm. Bu konuya bakabilirsiniz. Konu içerisinde ek olarka vcredits ve net framework indirme linkleri de mevcut onları da indirmenizi öneririm. Eksik var ise tamamlanmış olur. W11 DEP ayarlarını bilmediğim için o konuda bir şey diyemiyorum.

S3XPER

Water Ghost
Bilgiler
Merhaba iyi günler win11 üzerinde bu sorunu yaşayan arkadaşlarım vardı bunu dışlamalara ekleme ile çözülmüyor maalesef. Defender control programı ile fullden kapatarak çözüm oluyor.

yusuf_ckrkc_

Mangyang
Bilgiler
Merhaba, bunu yapmasının bir kaç sebebi olabilir. Öncelikle virüs programınızdan veya windows defender / virüs ve tehdit korumasından oyun ve mbot/sbot klasörlerini dışlamalara ekleyin. Herhangi bir tetikleme ile engelleme yaşanmasın. İkinici olarak ise, farklı mbotlar denemenizi öneririm. Bu konuya bakabilirsiniz. Konu içerisinde ek olarka vcredits ve net framework indirme linkleri de mevcut onları da indirmenizi öneririm. Eksik var ise tamamlanmış olur. W11 DEP ayarlarını bilmediğim için o konuda bir şey diyemiyorum.
hepsini yaptım reis dep bile yine aynısı oluyor sw ile kaynaklıda olabilirmi ?

yusuf_ckrkc_

Mangyang
Bilgiler
Merhaba iyi günler win11 üzerinde bu sorunu yaşayan arkadaşlarım vardı bunu dışlamalara ekleme ile çözülmüyor maalesef. Defender control programı ile fullden kapatarak çözüm oluyor.
reis bana indirme link verirmisn veya yt video sana zahmet

yusuf_ckrkc_

Mangyang
Bilgiler
reis bana indirme link verirmisn veya yt video sana zahmet

onuda yaptım malesef yine aynı w 10 gecsem olurmu sence

Bu konuyu okuyanlar: