Ticaret Aaron Geliştirme Hizmetleri - Hayalinizdeki sunucunun tam potansiyelini ortaya çıkarın!

Aaron

Mangyang
Bilgiler
Merhaba!

Ben Aaron, 10 yıllık deneyimimle 40'tan fazla stabil sunucu geliştirmiş bir SilkRoad geliştiricisiyim.

YENİ! Hizmetlerimle ilgili en güncel bilgilere ulaşmak için web sitemi ziyaret edin. Tıklayın!

Birçok önde gelen SilkRoad sunucusunda elde ettiğim başarılarla, geliştirme hizmetlerimde rakipsizim.
Sunucunuzun boyutu ne olursa olsun, baştan sona kusursuz bir iş çıkaracağımdan emin olabilirsiniz.

Neden beni tercih etmelisiniz?

Verdiğim teslim tarihlerine son derece bağlıyım; sanki hayatım buna bağlıymış gibi özen gösteririm.
Taleplerinizi en yüksek kalitede ve en kısa sürede yerine getiririm.
Her zaman ulaşılabilir biriyim; herhangi bir sorun olduğunda günün her saati benimle iletişime geçebilirsiniz.
Yönetim süreçlerinizi çok daha kolay hale getirecek gelişmiş Discord botları sunuyorum.
10 YILLIK deneyim! Bu kadar geniş bir deneyimle benim için sınır yok! 40'tan fazla stabil özel sunucu geliştirdim. Aşağıda bazı örnekleri bulabilirsiniz.
Kısacası, ben Aaron. Son 3 yıldır bu sahnede bulunduysanız, muhtemelen beni zaten tanıyorsunuz.

Çalıştığım sunucular (büyükten küçüğe sıralanmıştır), bu liste tam değildir:

Old Silkroad - Tüm sezonları, 80, 105, 100 ve 110 Cap
Eternity Online - 2018 sezonu ve 2023 sezonu
Saturn Online (Macro) - 2024 sezonu
Golden Online - 100 Cap'e kadar
Syndicate Online - 2024 sezonu
Dymer Online - 2017/2018 sezonu
Eagle Online - 2017 sezonu ve 2020 sezonu
Supra Online - sezon 1 ve 2
Pyrite Online - sezon 1, 2 ve 4
Serapis Online - Aralık 2023'e kadar

Ve adını anmaya değmeyecek kadar çok daha fazlası, hepsini takip etmek de oldukça zor.

Sunduğum Hizmetler:

Sıfırdan başlayarak tam kapsamlı database geliştirme
Hayal edebileceğiniz her türlü sistemi geliştirme
Hayal edebileceğiniz her türlü etkinliği geliştirme
Gelişmiş komutlar, gömülü mesajlar ve Discord bildirimleri ile Discord botları geliştirme
Hayal edebileceğiniz her türlü etkinlik için oyun içi botlar geliştirme
En yüksek kaliteyi sağlamak için kod inceleme/düzeltme

Sunduğum her şey, olası sorunlarda tam destekle ve en yüksek kaliteyle birlikte gelir

Hazır Otomatik Etkinlikler (vSroPlus/MaxiGuard):

YENİ Tamamen Otomatik PvP Turnuvası: Her iki oyuncunun son x dakika boyunca berserk moduna girmesi, görünmez oyuncu olarak etkinliği izleme yeteneği, final turuna kadar otomatik olarak oluşturulan turnuva tablosu gibi gelişmiş özelliklerle!
Survival Arena (Solo, Party, Guild ve Team)
Defend the Tower, Destroy the tower ve Cataclysm gibi Tower Etkinlikleri
Last Man/Party/Team Standing Etkinlikleri
Royal Rumble Etkinliği
Horse Race
Perennial Etkinliği (En yakın rakibini tek vuruşta yok eden güçlü bir yaratıkla dolu bir çemberde hayatta kalan son kişi ol!)
Madness Etkinliği (Solo/Team)
Job Etkinlikleri (Zealot's Hideout ve Treasure Hunt)
Lottery, Trivia, Lucky Global, Kill the GM, Hide & Seek, Search & Destroy, Styria Clash gibi diğer etkinlikler

İlginizi çekti mi? İletişim bilgilerimi aşağıda bulabilirsiniz!

Mail: [email protected]
Discord: _aaron1

Discord'da bana arkadaşlık isteği de gönderebilirsiniz, ancak şu anda aldığım çok sayıda isteği kabul etmiyorum.
E-posta ile talebinizin detaylarını ve Discord kullanıcı adınızı bana iletebilirsiniz; mesajınızı görür görmez sizi ekleyeceğim.

Ödeme Yöntemleri

Binance
Cryptocurrency
Vodafone Cash

RanstaMonsta

Level up worldwide
Bilgiler
Eğer Silkroad projeniz için güvenilir ve profesyonel bir geliştirici arıyorsanız, Aaron'u kesinlikle öneririm. He is the best!

Vynn

Cerberus
Bilgiler
Wow, çok güzel açıklama! Ellerine sağlık hacım, umarım daha büyük projelerde de yer alırsın ve başarıların devam eder. Yolun açık olsun!

Valuex

Graphic Designer & Videographer
Bilgiler
Silkroad'ın en iyi geliştiricilerinden. 100% Recommended. :love:

Bu konuyu okuyanlar:

Etiketler
aaron aaron silkroad aaron sro isro isro files silkroad silkroad developer silkroad development sro database sro develop sro developer sro development sro files vsro vsro files