Duyuru Bölüm Kuralları

Purple

BeakYung The White Viper
Bilgiler
Bu konuda sizlerin forumumuzdan daha rahat ve sorunsuz bir şekilde yararlanmanız için ufak ve önemli kurallar var. Umarım tüm kullanıcılarımız konuyu eksiksiz okur ve kuralları yerine getirmeye özen gösterir ve bizlere yardımcı olur.

1) Konu kendi bölümüne uygun olmalıdır. Konularınızı açmadan önce bölümlerin altında bulunan açıklamaları mutlaka okuyunuz ve uygun bölüme konu açınız.

2) Konunun başlığı konu içeriği ile ilgili olmalı (acil, lütfen, yardım edin,hakkında, bir bakın, forum yönetimi, yöneticiler baksın vs. gibi konu başlığı ile açılan konular kaldırılacaktır).

3) Konu acil ve önemli olsa bile 2. kez açılmamalıdır.

4) Konu içeriğinde/başlıkta ''Allah rızası için, Allah aşkına, Allah'ı seven" gibi ifadeler kullanmak yasaktır.

Yardım Bölümü - Yorum İçerik Kuralları

1) Gönderilen yorum, gönderildiği konu ile ilgili olmalıdır. Konu dışı mesajlarınız yönetim tarafından silinecektir.

2) Konu altına eğer çok acil ve gerekli değilse güncel, +++ gibi yorumlar gönderilmemelidir. Bu tarz mesajlar forum yönetimi tarafından silinecektir.

3) Flood yapmak kesinlikle yasaktır (Gönderilen yorumlara cevap verilirken
mesajı alıntıla butonu mutlaka kullanılmalı. Muhatabın kim olduğu ve toplu mesaj atımlarını önlemek adına önemlidir). Flood yapmanız durumunda yönetim tarafından uyarı verilecek. Devam etmeniz durumunda cezai işlem uygulanacaktır.

4) Konu içerisine aynı yorumdan 2 kere gönderilmemeli ve bu durumlar karşılaşıldığında ihbar yoluyla yöneticilere bildirilmelidir.

5) Gönderilen yorumda küfür ve argo kullanılmamalıdır. Kullanan kullanıcı var ise yöneticilere bildirilmelidir.

Bu konuyu okuyanlar:

Etiketler
vsro yardım yardım bölümü