110 Cap Etheria Online // 110 Cap Eu & Ch // Hard and Labor Server // Titan Monster // Special Uniques // Dungeons // BETA: 01.10.2024 G.O: 11.10.2024

DragonSlayer

Mangyang
Bilgiler
Tanıtım çok amatör vurkaç sw olabilir
Etheria'nın geliştiricilerinden biriyim...
Vur-kaç serverlar insanların canını o kadar yakmış ki artık insanlar ellerinde bir bilgi ya da dayanak olmadan bir tanıtım konusuna gidip, sırf göz zevkine uymuyor diye konuya değişik yorumlar yapabiliyorlar.
Merak etmeyin, bu sektörde kimin vurkaç kimin kötüleme yaptığı hemen anlaşılabiliyor.

Hades

Mangyang
Bilgiler
Tanıtım çok amatör vurkaç sw olabilir
Yaptığın yorum çok saçma, Diğer paylaşımlara yaptığın yorumlara dayanarak söylüyorum bir server'ı arkana almışsın diğer 110 cap serverların tanıtım konusuna saçma sapan yorum yapıyorsun. Forum yöneticilerin ilgilenmesini talep ediyorum @Purple @Balerion . Biz bu oyunu yaklaşık 1 senedir geliştiriyoruz emeklerimize karşı bu şekilde yorum yapman hiç hoş değil.

1725822481696.png

Son düzenleme:

Balerion

Black Dread Balerion
Bilgiler
Yaptığın yorum çok saçma, Diğer paylaşımlara yaptığın yorumlara dayanarak söylüyorum bir server'ı arkana almışsın diğer 110 cap serverların tanıtım konusuna saçma sapan yorum yapıyorsun. Forum yöneticilerin ilgilenmesini talep ediyorum @Purple @Balerion . Biz bu oyunu yaklaşık 1 senedir geliştiriyoruz emeklerimize karşı bu şekilde yorum yapman hiç hoş değil.

Ekli dosyayı görüntüle 9708
Merhaba konu ile ilgilenilmiştir. Bildirim, için teşekkür ederiz. Hayırlı olsun, iyi forumlar.

Bu konuyu okuyanlar:

Etiketler
110 cap 110 cap emek server silkraod110