Forelsket Silkroad | 80 Cap Only CH | Drop & Box System | Godsent Skills | Uzun Soluklu Bir Macera ! G.O 28 Nisan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AnqeLShate

Cerberus
Bilgiler
konuyu kötülemek için değilde tek sorum şu olcak internette gezen Rell Online db'ye benziyor database extradan ne kattınız acaba oyuna merak ettim sadece ?
sadece tasarım değiştirilmiş o kadar onu maviydi bu başka renk fakat içerik tamamen aynı db tanıtım konusundaki içerikle
extradan başka neler eklendi acaba ne farkı var rell onlineden ?
( yada tam tersi belki bilgin yoktur db yaptırmışsındır birine bana 80 cap db yap gibisinden internette gezen (ücretsiz) bi dbyi hazır bi dbyide satmış vb olabilir bilgin olmayabilir belki :D

örnek db tanıtım
= Sadece Merak

forelsketdev

Mangyang
Bilgiler
konuyu kötülemek için değilde tek sorum şu olcak internette gezen Rell Online db'ye benziyor database extradan ne kattınız acaba oyuna merak ettim sadece ?
sadece tasarım değiştirilmiş o kadar onu maviydi bu başka renk fakat içerik tamamen aynı db tanıtım konusundaki içerikle
extradan başka neler eklendi acaba ne farkı var rell onlineden ?
( yada tam tersi belki bilgin yoktur db yaptırmışsındır birine bana 80 cap db yap gibisinden internette gezen (ücretsiz) bi dbyi hazır bi dbyide satmış vb olabilir bilgin olmayabilir belki :D

örnek db tanıtım
= Sadece Merak
Rell Online Developer ve Owner benim zaten hocam :)
İstek geldiği için tekrardan yapıyorum oyunu . Bazı adı lazım değil arkadaşlar dbyi çaldığı için herkesin elinde geziyor fakat düzenlemeler mevcut ekstra eklemeler de var .
Kguard uyumlu şekilde çalışıyor şu anda .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu okuyanlar:

Etiketler
@silk @silkroad @silkroad private silkroad private server tanıtımları sro private server sro private server tanıtımları sro private tanıtım