80 Cap Forex Online 80 Cap CH | 1x Rate | Old School | Kapanan Serverlerden Sıkılmadınız mı ? | Forex 10. Ayında ! | Bu Macera Tam Sana Göre !

chaosminasmorgul

Mangyang
Bilgiler
Uzun zamandır oynadığım en keyifli oyun kadrosu olsun.Oyunun içeriği olsun çok güzel düşünülmüş bu zevki yaşattığınız için teşekkürler ByMrNz
IGN: Chaos

legernd

Mangyang
Bilgiler
teşekkürler emeğine sağlık.
elıne saglık cok guzel daha guzel gunlere LegendJudge0
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

oyun cok guzel ve basarılı dahada guzel olcak emegıne saglık LegendJudge0

Son düzenleme:

201010Nico

Mangyang
Bilgiler
Sunucu 10nuncu ayında ve pek anlatılacak birşey olacağını sanmıyorum kendini kanıtlamış private serverlar arasında top10 na girecek bir server 80 cap old chn serverların içindede top1…başarılarının devamını dilerim kardeşim.

IGN: Royalus

irish0035

Mangyang
Bilgiler
gerçekten çok emek verilmiş bir server. gerek gm olsun gerek oyuncuları olsun server çok iyi ve eğlenceli biraz daha event eklenmeli diye düşünüyorum saygılar iyi akşamlar.

IGN:Lakey

ByMrNz

BeakYung The White Viper
Bilgiler
elıne saglık cok guzel daha guzel gunlere LegendJudge0
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

oyun cok guzel ve basarılı dahada guzel olcak emegıne saglık LegendJudge0
gerçekten çok emek verilmiş bir server. gerek gm olsun gerek oyuncuları olsun server çok iyi ve eğlenceli biraz daha event eklenmeli diye düşünüyorum saygılar iyi akşamlar.

IGN:Lakey
Sunucu 10nuncu ayında ve pek anlatılacak birşey olacağını sanmıyorum kendini kanıtlamış private serverlar arasında top10 na girecek bir server 80 cap old chn serverların içindede top1…başarılarının devamını dilerim kardeşim.

IGN: Royalus
Rica ederim. Keyifli oyunlar bol şans...

Morgoth

Bandit
Bilgiler
Kapanmama garantili ve ticareti güzel olan bir server.

Bu konuyu okuyanlar:

Etiketler
80 cap sro server forex online forex silkroad forex sro silkroad forex 80 cap silkroad forex private server silkroad forum silkroad private silkroad reklam sro forum sro private sro server