isro indiremiyorum ekran beyaz oluyor

peyotef

Water Ghost
Bilgiler
selam herkese arkadaşlar isro indirmek için sitesine girip download sayfasına geldiğimde giriş yapın diyor giriş yapıyorum sonra sayfa beyaz oluyor ve hiç birşey açılmıyor sizdede varmı böyle birşey yardımcı olabilecek var mı?

RanstaMonsta

Level up worldwide
Bilgiler
Selamlar, tarayıcınızı değiştirerek veya farklı iSRO sitelerini kullanarak sorunu çözebilirsiniz. Örneğin Google Chrome kullanıyorsanız Microsoft Edge kullanmayı deneyin veya tam tersi şekilde.
Joymax kullanıyorsanız JC Planet üzerinden indirmeyi deneyebilirsiniz: Joymax & JC Planet

Dilerseniz direkt olarak bu bağlantı üzerinden indirebilirsiniz: SilkroadOnlineGlobal_JCPlanet_v1_592.exe

peyotef

Water Ghost
Bilgiler
Selamlar, tarayıcınızı değiştirerek veya farklı iSRO sitelerini kullanarak sorunu çözebilirsiniz. Örneğin Google Chrome kullanıyorsanız Microsoft Edge kullanmayı deneyin veya tam tersi şekilde.
Joymax kullanıyorsanız JC Planet üzerinden indirmeyi deneyebilirsiniz: Joymax & JC Planet

Dilerseniz direkt olarak bu bağlantı üzerinden indirebilirsiniz: SilkroadOnlineGlobal_JCPlanet_v1_592.exe
tşkrler cevap için sorun şeyden kaynaklıymış türk emailleri yasaklanmış bende yabancı email ile giriş yaptım düzeldi. tekrar saolun

RanstaMonsta

Level up worldwide
Bilgiler

Bu konuyu okuyanlar:

Etiketler
isro indir isro inmiyor jc planet silkroad indir joymax silkroad indir silkroad beyaz ekran silkroad indirirken hata alıyorum silkroad inmiyor sro indirme hatası