80 Cap JokeGame - Saros | 80 Cap | 1x Rates | Sadece Chinese | Old School | Açılış 11.10.2024 Saat 20:00

Balerion

Black Dread Balerion
Bilgiler
Hayırlı olsun, başarılar dilerim.

forever4141

Mangyang
Bilgiler
İstediğim sistem sonunda oldschool 80 cap sistemi yaşayabileceğimiz oyun tebrik ederim ekibim ile burada yerimizi alacağız 👋

KeoN

Mangyang
Bilgiler
JokeGame gibi birisi zaten piyasada ismi duyulmuş birisi kötü bir iş çıkarma ihtimali olduğunu sanmıyorum

Quentin

Mangyang
Bilgiler
Sonunda istediğim gibi bir server bende buradaki yerimi alacağım hayırlı olsun

Accros

Cerberus
Bilgiler
Çıktığın bu yolda sana ve tüm ekibe kolaylıklar diliyorum dostum, başarılı bir yayıncı ve güzel bir iş arkadaşım olarak tüm desteklerimiz senin ile <3

buracetin21

Mangyang
Bilgiler
Hayırlı olsun hocam. Normalde private serverlerin yanından geçmem ama buna zaman ayırıcam. Sen yaparsan uzun soluklu. Pişmanlık yaratmaz. İnşallah istediğini alırsın

Rodosto

Mangyang
Bilgiler
Hayırlı olsun, 4 yıldır beklediğimiz bir çalışmaydı, en başından beri ilmek ilmek işlediğin bu oyun herkes tarafından sevilerek oynanır ve hak ettiğin itibarı görürsün :)

Mystogan

Isyutaru
Bilgiler
Gerek insanlığı gerekse bilgisiyle hayatımıza giren JokeGame'den bir sunucu görmek beni çok sevindirdi. Old sistemin dibine ekmek banacağınız, adaletli ve eğlenceli bir sunucuya hoşgeldiniz. Umarım başarılarla dolu bir serüven olur senin için Oğuz Hocam.

LaBrise

Mangyang
Bilgiler
Oğuz hocamın yaptığı işler kaliteli ve güvenilir oluyo o yüzden sonuna kadar bu yolda yanındayım. Hayırlı olsun diliyorum ve beklemedeyim

Bu konuyu okuyanlar:

Etiketler
isro jokegame jokegame80cap jokegamepvp jokegamesaros pvp pvpsro saros saros80cap sarosphbot silkroad silkroadonline