100 Cap Arius Online : The Legend Returns ! | Cap 100 | Chinese | New Adventure | G.O 17.05.2024!

Balerion

Black Dread Balerion
Bilgiler
Elinize sağlık, başarılar diliyorum.

xiaosman

Mangyang
Bilgiler
80 cap old bir oyunda olması gereken her şey ince elenip sık dokunmuş. Üzerinde güzel emeklerin olduğunu tanıtımı okuyunca anlıyorsunuz. Elinize sağlık güzel bir proje başarılar dilerim.

Ramuvo

Isyutaru
Bilgiler
80 cap old bir oyunda olması gereken her şey ince elenip sık dokunmuş. Üzerinde güzel emeklerin olduğunu tanıtımı okuyunca anlıyorsunuz. Elinize sağlık güzel bir proje başarılar dilerim.
güzel yorumunuz için teşekkür ederiz elimizden geldiğince düşünerek yapmaya çalıştık paysız ingamesiz temiz bir oyun oynatmak tek isteğimiz ❤️

leonardino

Mangyang
Bilgiler
Lokman yıllardan beri bu piyasadasın kardeşim, hiçbir kötülüğünü bugüne kadar görmedim. Gerçekten dürüst ve adaletli olan güzel bir insansın. Sistem muazzam görünüyor. Oyuna başlayacağım İnşallah oyunun güzel sorunsuz eğlenceli bir oyun olur. Allah yolunu bahtını açık etsin, Başarılar kardeşim :)

fonalez

Captain Ivy
Bilgiler
Hayırlı olsun allah utandırmasın inşallah <3

Ramuvo

Isyutaru
Bilgiler
Lokman yıllardan beri bu piyasadasın kardeşim, hiçbir kötülüğünü bugüne kadar görmedim. Gerçekten dürüst ve adaletli olan güzel bir insansın. Sistem muazzam görünüyor. Oyuna başlayacağım İnşallah oyunun güzel sorunsuz eğlenceli bir oyun olur. Allah yolunu bahtını açık etsin, Başarılar kardeşim :)
güzel yorumunuz için teşekkür ederim tek temennim bütün herkesin sizin gibi düşünmesi teşekkürler ❤️
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Hayırlı olsun allah utandırmasın inşallah <3
saolun inşallah

babanneci1

Mangyang
Bilgiler
hayırlı olsun kardeşim allah utandırmasın nasipse herşey çok güzel olacak uzun yıllar açık kalır inşallah

SpartacuS

Uruchi
Bilgiler
Başarılı bir tanıtım umarım oyunda sorunsuz ve başarılı olur bol şans.

Bu konuyu okuyanlar:

Etiketler
old school oldstar oldstar sro silkroad silkroad 80 cap ch silkroad private server sro server