110 Cap Planetsro | 110 Cap | Free Silk | 9 Senedir Online | Fw I Pvp I Unique I

planetsro

Water Ghost
Bilgiler
w.png discord.png
Not : Eski bir serverdır , 2015 başında açılmıştır. 8 yılı aşkın süredir aktifdir. Tanıtım konusu'da eskidir , Geçmişe dönük Oyun güncellemeleri için discord kanalına göz atmanızı öneririz.
Unique , Pvp , Fw için kısıtlı zamanda vakit geçirmek için hoşunuza gidecek orginal serverdır.

+10 Nova Full Set ve Nova Weapon - %5 Free Premium Npc'den ücretsiz alınır.. Şimdi indirip göz atın ...
Tanıtım konusu oldukça eskidir , yakında güncellenecektir.

ps1.png

ps2.png

ps3.png

Son düzenleme:

Balerion

Black Dread Balerion
Bilgiler
Her private oynamış kişinin yolunun bir defa da olsa kesiştiği server,bir zamanların efsanesi planetsro.

Son düzenleme:

AS1L

Water Ghost
Bilgiler
[ E M P T Y - S E R V E R ]

planetsro

Water Ghost
Bilgiler
[ E M P T Y - S E R V E R ]
9 Yıllık servera gelip 3 günlük tutmuş server kalabalığı bekliyorsanız zaten sorun sizdedir.
Playerı dönem dönem düşen , bazen artan bir server bu. öyle yeni swler gibi guildlerin bir anda servera doluşup 10 gün oynayıp sonra bir anda swde kimsenin kalmadığı tarzda bir server değil. İlk zamanlarında bu serverda kalabalıktı , üstünden geçen süre ortada.

Kalabalık ortamda kervan çekeyim , ticaret yapayım vs vs kafasında biri iseniz yeni swlere girecek 10-15 gün takılıp , bir sonraki swye geçeceksiniz. Yani her ay sw değiştireceksiniz size hitap eden oyun tarzı o demek ki.
Tercih edecek kişi bunları bilerek girmeli .

Morgoth

Bandit
Bilgiler
Öncelikle Emeğinize sağlık, Uzun zamandır tanıtım konularına göz gezdiriyorum çok özen gösterilmiş emek verilmiş inşallah karşılığını fazlasıyla alırsınız.

Bu konuyu okuyanlar:

Etiketler
110cap en eski silkroad private server en eski silkroad server free silk free silk silkroad server planet 110 cap planet silkroad planetsro planetsro tanıtım konusu private sro silkroad online private server silkroad private silkroad private reklam silkroad private server sro pvp reklam sro pvp server