110 Cap Raider Online | 110 CAP | Hard Rate | New Maps | Battle Pass | Custom Match | Aylık / Haftalık Etkinlikler | Uzun Ömürlü | Coming Soon

Promaker

Cerberus
Bilgiler
Threads_01.png

Threads_02.pngThreads_03.pngThreads_04.png

Raider, oyuncu dostu, play to win ögelerine dayalı, uzun soluklu bir sunucudur. Orijinal ögelerin yanına eklenen yenilikler ile mükemmel bir uyum sergileyeceğimize emin olabilirsiniz. Önceliğimiz Pay ve ingame unsurlarından arınmış, adaletli ve şeffaf bir sunucu olmak. Oyun içerisinde eğlenerek ekipmanlarınızı güçlendirebileceğiniz bir sunucu arıyorsanız Raider sizin için tasarlandı!

Misyonumuz:
Raider olarak, misyonumuz Pay, Ingame v.b. unsurlardan uzakta, oyuncu öncelikli bir sunucu olmaktır. Oyun içerisindeki belirli noktalarda oyuncularımızdan yardım alarak bu işin "Paysız / ingamesiz" de olabileceğini göstermektir. Yaptığımız ve yapacağımız geliştirmeler EU ve CH oynayan solo ve guild olarak tüm oyuncuları memnun etmek üzerine olacaktır. Kısacası Raider, adaletli, oyuncu dostu ve en önemlisi eğlenceli bir sunucudur!

Vizyonumuz:
Raider'de ilk hedefimiz uzun soluklu ve yenilikçi bir sunucu olmaktır. Sürekli olarak yeni geliştirmeler yaparak bu süreci gittiği yere kadar götürmek, oyuncularımızın bizlere olan inancını da pekiştirecektir. Bir diğer hedefimiz ise uzun bir Efsane'nin Yükselişi sonrasında oyuncularımızla yapacağımız müzakerelerle Cap atlamalı bir sunucu oluşturmaktır. Raider burada, size epik ve unutulmaz bir deneyim sunmak için!

Sırada Ne Var?
Sizlerde oluşan büyük beklenti ve heyecanın farkındayız. Bir belirsizliği de artık açıklığa çıkarma vakti geldi: Raider çok yakında sizlerle olacak! Tabii ki, öncesinde kapalı ve açık betalar olacak ve bu süre boyunca yeniliklerimizi deneyimleyebileceksiniz. Tanıtım konumuz sizlerle buluşmak için hazırlanıyor, buna değeceğine emin olabilirsiniz.

Raider’le kalın ve Efsanenin Yükselişine birlikte tanıklık edin!

Aşağıdaki resme tıklayarak yeniliklerden haberdar olabilirsiniz;

ComingSoon.png

Son düzenleme:

Balerion

Black Dread Balerion
Bilgiler
Başarılar dilerim, @Promaker projlerini severek takip ediyorum.

Bu konuyu okuyanlar:

Etiketler
#110cap #emek server #hard rate raider 110 cap raider sro silkroad server