100 Cap Remus Online | 100 CAP ONLY CH |DROP & BOX SYSTEM | PAY-INGAME YOK! | PLAY2Win | NewSoloMedusaEvent |(G.O=08.09.2023 'tarihine ertelenmiştir)

kSRO - 16th & 17th Degree Itemlar ve Yeni Harita Geliyor! (Legend 23)

RemusOnline

Mangyang
Bilgiler
Katılım
4 May 2023
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Puanları
1
header.png


discord.pngfacebook.png
download.png
website.png
register.png
about.png


Merhaba değerli Silkroad Online Sevenleri:
Geçen onca süre zarfında hepimizin ortak olarak tek düşüncesi var. Silkroad Online'dan kopamıyoruz. Private sunucuların günümüzde Silkroad Online'a olan sevgimize nasıl balta vurduğunun da farkındayız. Açılıp kapanan sunucular'a değinmeyeceğiz, Eğer bir oyunun oyuncusu kalmadıysa oyun kapatılmak zorundadır. Fakat; sürekli server açıp kapatan, Pay veren yardım eden Server sahipleri yüzünden oyunumuzun tadını alamıyoruz artık. Remus Online olarak, Private Server sektöründe amatör olmadığımızı ve kendimize ait Editörlüğümüz ve Server bilgimiz sayesinde oyunumuzu son oyuncumuz kalana kadar yaşatmak başlıca hedefimizdir. Son ana kadar ise de Silkroad Anılarınıza daha keyifli anıları da eklemek amaçlarımızdan biridir.
Biz kimiz ?
Sediteb :
Sediteb nicki ile serverlarda arka planda sizlerin oynadığı bir çok server editledim kurdum. Ve hepsi de sıkıntısız şekilde oynandı ve sizlerin beğenisini kazandı. Yine yeni bir server yep yeni etkinlikler ve sistemlerle karşınızdayız.
Pisagorius : Ben Pisagorius nicki ile bir çok oyunda uzun yıllardır saygı sevgi çerçevesi içinde oyunlarda yer aldım belki görmüşsünüzdür. Bir çok serverda discord üzerinden sizlere client asistan yada supporter olarak yardımcı olmaya çalıştım ve bu serverların oluşmasında düzenlenmesinde fikirler sundum, tanıtım video içerik ve görsellerini hazırladım.
Neden Remus Online ?
Bu piyasada yeni değiliz yıllardır içerisindeyiz. Silkroad server piyasasının yıllar içerisinde vur kaç sistemine dönüştüğünü üzülerek sizlerle beraber izledik. Oyun içerisinde itemlere erişimi öyle zor yaptılar ki itemlere dünya paralar harcamanızı sizleri donate atmaya zorladılar. Oyuncunun cebinden parayı almak için her türlü oyun içi kurnazlığı tasarladılar. Şeffaflıklarını tarafsızlıklarını kaybettiler çoğu zaman. Bazı büyük guildlerin istedikleri doğrultuda sizin aleyhinize olan hamleler yaptılar. Oyunun dengeleri bozdular. Adalet denem kavramı param parça ettiler. Pay(refund) adı altında sistemleri gayet normalmiş gibi sizlere sundular. Ve bazen pay(server sonu geri dönüş) sisteminde paralarınızı da alıp kayıplara karıştılar. Verdikleri sözleri tutmadılar. Paralarınızı ve hatta kötü oyunlarla en değerli şey olan zamanınızı zamanlarımızı çaldılar! Ve buna dur demek için bir adım atmamız gerektiğini düşündük. Ve sizlere gerçekten de PLAY to WİN ! ve PAYSIZ ! bir sistemde oyun hazırladık. Silk fiyatlarımızı güncel ekonomik duruma uygun bir şekilde oldukça minimum tutmaya çalıştık. Ne sizleri kervana boğacak bir sistem, nede etkinliklerden baydıracak bir sistem. Kervan çekmeden de gold kasabileceğiniz etkinlikler uniqler tasarladık. Etkinlik takvimi saatlerini sizlerin çalışma ve üniversite ders saatlerinizi düşünerek ayarladık.
Şeffaf, tarafsız, oyuncu dostu, gerçek play to win, 7/24 bizlere ulaşabileceğiniz soru görüş ve önerilerinizi iletebileceğiniz server tanıtımımıza geçelim !!!


information.png

serverinformation.pnglimits.png


serverlimits.pngSTARTER (1).png


starter.png

ae.png


shotbow.png


ai.png
Oto Ekipman Sistem butonumuz Ekranınızın sağ tarafında 1-81 level aralığında bulunacaktır.
Daha kolay bir şekilde seviye ilerlemeleri adına 1-9 Seviye arasında otomatik ekipman sistemimiz mevcuttur.
Sistemimizin işleyişi hakkında bilmeniz gerekenler;
PC/IP kısıtlaması yoktur. Tüm karakterler faydalanabilir.
Oto ekipman sistemi üzerinizdeki Sun Itemleri değiştirmemektedir.
Karakterler seviye atlaması halinde, her seviyede sadece 1 defa kullanabilir.
Karakterler üzerindeki herhangi bir itemin çeşidini değiştirmek istediğinde, NPC'den 1 DG değiştirmek istediği itemden aldıktan sonra kullanması durumunda, o itemi güncel seviyesindeki iteme çevirebilir. Bu ne demek?
Örneğin; Karakteriniz Armor Set'e sahipken bunu değiştirmek istemeniz durumunda, 1 Seviye atladıktan sonra, Setinizi 1 Dg garment set satın alarak Oto ekipman butonuna basarak Kendi seviyenizdeki Garment itemlere sahip olursunuz.
Iyi niyetimizin suistimal edilebilecek olmasına karşı, Sunucumuzda 1-9 Degree Tum Moon Ekipmanlar NPC'ye 1 golda satılmaktadır.

leveluo.png
PACKAGES.png

starterpackage.png


stacks (1).png


stacks.pngFMLE.png


level_up.png


Öncelikle bilmenizi isteriz ki Oyunumuzda tabiki de Level atlamak içib bir uğraş içerisinde olacaksınız. Fakat Remus Online bu durumda sizleri zorlamayacaktır. Oyuncuların ilk aşamada rekabet içerisinde olacağı seviye atlama zamanını daha da heyecanlı kılmak istiyoruz. Seviye kasma sürecimiz her ne kadar Orta seviye olsa da; daha fazla uğraş katarak ilk seviyelere uğraşan oyuncularımızı ödüllendirmek istiyoruz. Dikkat etmeniz gereken kısıtlamarımız mevcut! Bunun sebebi daha adil bir vizyon belirlemek! İlk Seviye Derecelendirme Eventi Kısıtlamalarımız;
-100 Seviyeye bir bilgisayardan 1 karakter girebilir.
-100 Seviyeye bir IP'den 1 karakter girebilir.
Remus Online'da ilk 100 seviyesine ulaşan 20 kişi ödüllendirilerek notice geçecektir. Rank Ödüllendirmesi:

fmlevel_rank.pngALCHEMY.png
title_ia.png


alchemyrate.png


title_da.png

dalchemyrate2.png
NPC (1).png


gameshop.pngGame NPC de Goldlarınızı ve Coinlerinizi harcarsınız.


alchemy (1).pngAlchemy Npc si ile Stone leri satın alabilirsiniz.


avatar.pngAvatar NPC sinde bir çok yeni avatar bulunmaktadır.


tittle.pngTitle Manager de toplamda 250 + Title bulunmaktadır.ITEMINF (1).pngiteminf.png


Itemler hakkında daha iyi bilgiler için Lütfen tanıtımı tamamen okuyunuz.

Seal of Star (Final +2): Drop yoluyla elde edebilirsiniz. Aynı zamanlardan uniquelerden ve çeşitli etkinliklerden elde ettiğiniz Magic POP Card ile orta rate ile de elde edebilirsin.

Seal of Moon (Final +4): Weapon itemleri orijinal FGW Collection Book sitemi ile edebilirsiniz. Accessoryleri ise İlk defa Remus Online’da göreceğiniz Michael Angel Collection Book ile elde edebileceksiniz. Moon itemler ilerleyen süreçte aktif edilecektir.
Equipment itemler ise Medusa, Old/New Job Cave ve Dungeon of Viper yoluyla elde edilecektir.

Seal of Sun (Final +6): Oyunumuzun ileri tarihlerinde uzun ömürlü olması adına entegre edilecektir.DROP (1).pngdrop.png


Orijinal Silkroad’da hatta nerdeyse tüm private serverlarda göze çarpan ilk sistem.
Drop Sistemi Orta derecede ayarlanmıştır. Fakat bildiğiniz gibi oyunumuzda Sox ve Trade Box
bulunmaktadır. Bu box'lar içeriğinden de aynı zamanda item elde edebileceksiniz. Box içeriğini görünce
Durability 0 itemlerle karşılaşacağız demeyin sakın! Çünkü Remus Online’da Box içeriğinden itemler 0
Durability çıkmaz. Bu sayede oyunda bu tip itemler en aza indirgenmiştir.
Yani sözün açıkçası itemleri droplamanız için sizi keyifli dakikalar bekliyor. Ustelik Drop edilen Sox
itemler tüm oyuncularla paylaşılıyor! Bu Ne demek?
Örneğin Tomb Snake Lord adlı mobdan bir karakter Sox drobu aldığı anda tüm server’a o mobdan
drop aldığı bildirilir. Bu durum, Magic Pop Card, Medusa ve hatta Job Uniqueleri içinde geçerlidir.
Hangi Mobdan drop olduğunu bile bildiriyor. Şüphe duymayın biz sizler için şeffaf olmaya, size gönül
rahatlığıyla emeğinizle oyun oynatmaya geldik!QUEST.png
questmanager (1).png


Oyunumuza ait Quest Manager Sorex isimli NPC miz bulunmaktadır. Bu NPC ile kendinize çeşitli görevler atayabilirsiniz. Aynı zamanda 10 Dg Seal of Moon weapon elde edilen FGW görevini de bu NPC’ye taşıdık. Herşey sizi yormamak için!

1. Görev: The Green Abyss Collection : 10 Dg Forgotten World koleksiyon görevi. 1 karakterle sadece 1 defa yapılır. Kart koleksiyonu tamamladıktan sonra teslim edilerek istenen weapon seçilir ve görev tamamlanır.
2. Görev: The Michael Angel Collection: 10 Dg Jupiter World koleksiyon görevi. 1 karakterle sadece 1 defa yapılır. Kart koleksiyonu tamamladıktan sonra teslim edilerek istenilen accessory seçilir ve görev tamamlanır.
3. Görev: Advanced hunting mission: Sox box kazanabilmek için oyunda botlama yapılabilecek tüm moblardan 20.000 adet kesme görevidir. 1 günde sadece 1 defa yapılır. PC limit 1 dir. Ekstra slotlara entegreli hangi mobları keserseniz kesin görev saymaya devam eder. Görevi tamamladıktan sonra 1 adet Sox box alırsınız.
4. Görev: The Garden Gods: Garden dünyasındaki uniqueleri öldürerek tamamlanır. Görev ödülü 4M Skill Puanıdır. Skill Puanları ile God Send skilleri açılabilir. Gunde sadece 1 defa gidilebilir. Görev PC limit 1 dir.
5. Görev: The Small Gold Digger: Jupiter dünyasındaki normal mobları keserek 50m gold kasabilmeniz için eklenmiştir. Bu sayede dungeondan verim almanız daha yüksektir.

Oyunumuzda Berserker Scroll ve Tiger görevi kapalıdır.
Special Görevleri karakterlere otomatik olarak eklendi.
box.png


box1.png
Box of Sox
Çeşitli etkinliklerden elde edebileceğiniz bir Box'tır. %10 ihtimal ile oyun içerisindeki Soslardan birini elde edebilirsiniz. Server'a Notice geçer ve Durabilityler 0 olarak çıkmaz. Bankanıza atar.
Takasa Kapalıdır.


box2.png
Box of Quest
Görev Yaparak elde edebileceğiniz bir Box'tır. %50 ihtimal ile oyun içerisindeki Soslardan birini elde edebilirsiniz. Server'a Notice geçer ve Durabilityler 0 olarak çıkmaz. Bankanıza atar.
Takasa Kapalıdır.


box3.png
Box of Ctf
Capture The Flag eventinde kazanan oyunculara verilen Box'tır. Bu Box içeriğinde Oyun içerisindeki Box'lardan herhangi birini kazanabilirsiniz.
Takasa Kapalıdır.


box4.png
Box of Gift
Rastgele Oyun içerisinde bulunan özel öğelere erişebileceğiniz bir Box'tır. İçeriği Sürekli güncellenebilir fakat ratesinde herhangi bir değişiklik olmaz.
Takasa Açıktır.MOB.png


Remus Online'da sahip olduğunuz karakterlerin daha geniş bir av alanına sahip olması için ekstra slotlar entegre ettik.
Bu Slotlara 100 Level olarak yeni mob güncellemesi yaptık.
Bu yaratıkların karakterlere hasarı oldukça düşüktür. Bu nedenle 90~100 level arası tüm yaratıklar oyundan kaldırılmıştır.
Tomb Cave' de içerisinde oluşan Mob bugları nedeniyle oyunumuzda kapalı tutulmuştur.

mobslots.png


DUNG.png


dungeons.png

Oyunumuzda Forgotten World harici 4 adet dungeon bulunmaktadır.

Bunlar;

Dungeon of Jupiter

Dungeon of Viper

Dungeon of Garden

Dungeon of Prison


Sırasıyla bu dungeonlara değinelim;


mini_jupiter.png

dungeonofJupiter.png


Bu Dungeona sadece 2 kişi girebilir. Dungeon PC limit 1 dir.
Seal of Moon Acessoryleri elde etmek için Koleksiyon toplamanız gerekmektedir.
Mantık Forgotten World mantığıdır. Yönlendirmeleri takip ederek mobları öldürüp
Treasure Boxlar ve Jupiterden düşme ihtimali olan Talismanları toplarsınız.
Her boxtan en az 1 en fazla 2 adet drop mevcuttur. Aynı zamanda Jupiter'de de
talisman drobu mevcutken %1 ihtimalle Acc drop mevcuttur.
Jupiter'de Sox Box drobu mevcuttur.

talismanjupiter.png


mini_viper.png

dungeonofviper.png


Yukarıda item açıklamaları kısmında okurken nasıl olacağını merak ettiğiniz bir dungeon ile
karşınızdayız. O satırları okurken içinizden Solo oyuncu medusayı kesemicek o zaman ne olucak
dediğinizi duyar gibiyiz! Bu duruma son vermek adına yeni geliştirdiğimiz dungeon ile karşınızdayız.
Günde sadece 1 defa girebilceğiniz Viper dungeonunda mantık yine FGW mantığı ile çalışmaktadır.
Bu dungeona 4 kişi girebilirsiniz. Sırasıyla arenalardaki mobları kestikten sonra belirecek
teleportlardan ışınlanarak bir sonraki katlara geçiş yaparsınız. En son sizleri Görev Mobu olarak
Medusa bekliyor olacak. Bu medusada %35 oranında Moon Equipment drobu ve Normal medusada
bulunan droplara yakın zengin droplar bulunmaktadır. Biz keyif alacağınızı ve adil olacağını düşünüyoruz!
Medusa'da Sox Box drobu mevcuttur.


mini_garden.png

dungeonofgarden.png


Silkroad Arabia Map’inin kuşkusuz en göz alıcı bölgesi. Garden dungeon için sizlere kendi
editlediğimiz GodSend skillerimizi sunuyoruz. Her GodSend Skilli 20M Sp ile açılmaktadır.
Her Builde 2 adet GodSend Skilli tanımlanmıştır.
Garden Dungeona günde sadece 1 defa girebilir ve 1 pcden sadece 1 defa katılabilirsiniz.
4 kişiyle katılabileceğiniz bu dungeonda Sırasıyla sizleri 3 unique beklemektedir. Bu Uniqueleri
kestikten sonra göreviniz tamamlanır ve 1M Sp almaya hak kazanırsınız.
Harrison'da Sox Box drobu mevcuttur.

god_skills.pngmini_prison.png

dungeonofprison.png


Bu Dungeona Solo katılabılırsınız. Dungeon PC limit 1dir ve 1 Günde sadece 1 defa yapabilirsiniz.
Dungeona katılmanız durumunda sizi içeride Stone Mob beklemektedir. Bu mob saldırı yapmaz fakat
zor kesilmektedir. Mobu kesmenin hemen ardından Thief Boss Kalia uniquesi belirmektedir. Bu
uniqueyi kesmeniz durumunda 3 adet Magic Pop Card ve içeriğinde tüm Special itemlere Sahip Gift
Box drop edersiniz. Ilk Etapta Magic Pop Card sadece buradan elde edilecektir.


magicpopcard.png


7u8i9qo.png


Oynayın ve kazanın! Remus Online'da Solo olarak katılabileceğiniz veya etkinliklerle elde edebilceğiniz
Magic Pop Card ile Remus Casino'dan Star itemlere ulaşabilirsiniz. Bol Bol keyif alacağınız bir çok ortam
yaratmaya çalışıyoruz!

magicflag.png


Yanlış görmediniz! Dragon Legend Flag sadece Magic POP Card ile elde edilmektedir!
Bunu Sadece Magic Pop Card aracılığı ile alabilirsiniz.FGW (1).png

sq4q836.pngSeal of Moon Weaponları elde edeceğiniz orjinalliğinden fazla uzaklaşmadığımız eğlenceli bir aktivite daha!
Umarım sizleri çok boğmuyoruzdur fakat Remus online oynarken sürekli bir uğraş içerisinde olmanızı istiyoruz.
Mantık olarak Silkroad oyuncularınında bildiği gibi Kart koleksiyonu tamamlandıktan sonra istediğiniz weaponu alırsınız.
Kart Koleksiyonu görevi Quest Mananger Sorex Olarak değiştirdiğimizi unutmayın!

remusayrac.png

talismanfgw.png

1 Star dan %50 ihtimal 1 adet Talisman drop Her Treasure Box ve Sereneste şansı mevcuttur. Serenes'te 1 Adet Sox Box Drop mevcuttur.
2 Star dan %100 ihtimal 1 adet Talisman drop Her Treasure Box ve Sereneste şansı mevcuttur. Serenes'te 2 Adet Sox Box Drop mevcuttur.
3 Star dan %100 ihtimal 1 adet, %50 ihtimal 2 adet Talisman drop Her Treasure Box ve Sereneste şansı mevcuttur. Serenes'te 3 Adet Sox Box Drop mevcuttur.
4 Star dan %100 ihtimal 2 adet Talisman drop Her Treasure Box ve Sereneste şansı mevcuttur. Serenes'te 4 Adet Sox Box Drop mevcuttur.JOB.png


jobmedia.png


Trader Modunda Her 10 Turda 1 Adet Trader Box kazanılcak şekilde ayarlanmıştır.
Bu box için günlük PC Limit 1’dir. Yani kervan turunun 10. Sini tamamladığınız karaktere aktarılır.
Örneğin Bir PCden karakterle 9 Tur kervan çektikten sonra farklı bir karakterle giriş yaparak
1 tur kervan çekmeniz durumunda Toplamda o PC’den 10 kervan cekılmıs olur ve Günlük Box o karaktere aktarılır.
Dikkat! Bu Box TRADEYE veya Bankaya KAPALIDIR. Icerıgınden Seal of Star ıtem çıkmaktadır ve %10 Şans oranlıdır.
Tamamen tradeye ekstra özellik katmak amacıyla yapılmıştır.
Job Modunda berserker kapalıdır.

remusayrac (1).png


jobrota.png


Main Town Donwhang olduğu için aşırı kalabalıktan oluşacak lag durumu sebebiyle oradan Trader Npcsi kaldırıldı.

jobnormal.png


Thief Satışı 50M'dir!

Günde 1 defa Special Kervan olacaktır.

jobspecial.png


Townlardan alınarak Special NPC'lere satılan tüm Mal'lar sadece 50M Kâr vermektedir!


mini_jobkill.png


jobkilled.png


Job Modunda kazanılan her killden 1 Honor Puanı kazanılır. Her ölümden 1 Honor puanı kaybedilir.

Bunun yanında kısıtlamaları şu şekildedir:

-Kestiğiniz karakter aynı IP'den olmamalıdır!
-Kestiğiniz karakter Akademiye kayıtlı olmalıdır.
-Kestiğiniz karakterde en az 1 Honor olmalıdır.
-Kestiğiniz karakterde Premium olmalıdır.
-Kestiğiniz karakter 100 Level olmalıdır.
-Kestiğiniz karakteri 1 günde Maximum 1 defa kesebilirsiniz.
-Toplamda 1 günde 100 karakter kesebilirsiniz.

Kaç honorunuz olduğunu Action Penceresindeki
hp (1).png
iconuna basarak öğrenebilirsiniz.


mini_wanted.png


wantedpic.png


Güzel bir Job Modu etkinliği ile daha karşınızdayız. Rakibinizde 5 Honor puanı ve üzeri olması
durumunda aldığınız kill wanted rankına işler. Her 10 kill ve katlarında 5 Levele kadar atlayabilir ve
verdiği ayrıcalıklı buffa sahip olabilirsiniz. Ölmeniz durumunda Aranma modunuz son bulur ve tüm kill
geçmişiniz sıfırlanır.

-Kestiğiniz karakter aynı IP'den olmamalıdır!
-Kestiğiniz karakterde en az 5 Honor olmalıdır.
-Kestiğiniz karakter 100 Level olmalıdır.
-Kestiğiniz karakteri 1 günde Maximum 2 defa kesebilirsiniz.
-Toplamda en fazla 50 karakter kesebilirsiniz.


Kaç killiniz olduğunu Action Penceresindeki
W.png
iconuna basarak öğrenebilirsiniz.UNIQ.pnguniqs.pngUniqueler 45~60 Dakika arasında spawn olmaktadır.


STR ve INT Unique olarak ayrılmıştır. Fakat Defanslarında oynama yapılmamıştır!

1 den 90 levele kadar olan Standart Uniquelerimiz ile Honor Puanı kasabilir ve aynı zamanda

Immortal droplayabilirsiniz. Kesen karakterlerin hepsine otomatik Silk tanımlanır.


remusayrac (1).pngnormaluniqs1.png

OJC.png


oldjobcave.png


Mısır Job Cavesini eminiz tüm silkroad camiası seviyor ve buradaki Job War lardan zevk alıyor!

Remus online için çok önem taşıyan Old Job Cave droplarının zengin içeriklerine göz atabilirsiniz!


remusayrac (1).png


oldjobdrop2.png
p6ecggv.pngnewjobcave.pngOyunculara Haroeris ve Sethi sevdiren sorunsuz bir Job Cave bölümüdür.
Yeni Fonksiyonel Job Cavemiz ile siz tanıştınız mı ?
Kapıları açıldıktan 5 dakika sonra Haroeris(INT) doğar.
Haroeris kesilmesinin ardından FTW geri sayımı şeklide 120 saniye sonra Seth(STR) belirir.
Bu eşsiz Cave ye kendini hazırlamalısın!


remusayrac (1).png


newjobdrop2.png

ELE.png

elements.pngRoc Mountaini daha eğlenceki kılmaya karar verdik. Sizleri daha eğlenceli vakit geçirin diye
Roc uniquesine ait Element uniquelerini oyuna entegre ettik. Mountain’e ait 4 dağ tepesinde
spawn olmaktadırlar. Yaklaşık olarak 5~6 Saat içinde belirmektedir.
Devil Shaitan ise Gate of Ruler kapısından özel alanında belirmektedir.
Günde sadece 1 defa spawn olmaktadır. Saati Etkinlik takviminde yer almaktadır.
Devil Shaitan ekstra eklenmiştir oyuna. Tüm Map'te rastgele STR/INT olarak 6 saatte 1 adet atmaktadır.

remusayrac (1).png


elementsdrop2.png
MED.png


medusa.png


Yine vazgeçilmez Silkroad’ın vazgeçilmez uniquelerinden biri.
Etkinlik takviminde yer alan saati gelmesi durumunda STR ve INT olarak ayrı odalarda spawn olur.
Bu odalara oyunun özel teleportu yoluyla ışınlanabilirsiniz.

remusayrac (1).png


medusadrop2.png
BA.png


battlearena.png


Arena Mücadelelerine katılarak eğlencene eğlence katabilirsin.
1 Tip Arenamız bulunmaktadır. Puan Sistemli. 2 Şekilde kayıt olma şekli vardır.
Biri partili diğeri ise random dur. Fakat her iki türdede Kazanç ve kayıplar aynıdır.
Kill başına 1 adet Arena Coin kazanırsınız. Bu Coinler ile NPC'den kendinize takviye scrollar alabilirsiniz.

battlearenadrop2.png
ri3bm4h.png

ctf (1).png


Bu etkinlikte kazanan takıma CTF box vermektedir.
Bu box ile oyunda bulunan tüm boxlardan birine %100 ihtimalle sahip olursunuz.
Yani CTF yi bir çeşit oyun içi özel box kazanma eventi olarak görebilirsiniz.
Kill başına ise 1 Silk kazanırsınız. Maximum 1 karakteri 1 defa kesebilir ve
içerde Reserve skillerinin hiçbirini kullanamazsınız!


SA.png
survivalarena.png


Bildiğiniz gibi Survival Arena en kalabalık PVP Arenasıdır.
Bu arenada kill başı 2 Honor Puan kazanırsınız. 1 Karakteri maximum 2 defa kesebilir ve 2 puan kazanabilirsiniz.
Survival Arenayi bir çeşit Honor kazanma arenası olarak adlandırabiliriz.
Bunun yanı sıra Sıralamaya giren ilk 3 karakter bizden silk ödülü kazanacaktır.

survivaldrop.png


Aynı Zamanda:
1. Olan Player 3x 150m Gold Bar
2. Olan Player 2x 150m Gold Bar
3. Olan Player 1x 150m Gold Bar kazanacaktır.


USA.png

usurvivalarena.png


Bu arenaya katılmak için oyuncular Cape takmak zorundadırlar.
Kendilerine ait PVP takımını belirleyerek içeriye giriş sağlayabilirler.
Kazanan takım sadece notice ile bildirilir. Herhangi bir ödüllendirmesi yoktur.


MA.png

madnessarena.pngMadness Arena bildiğiniz gibi zamanı geldiğinde kendine özgü alanda spawn olan unique için playerlarin bir birleriyle pvp attığı eventtir.
Zamanı geldiğinde oyuncular partyli bir şekilde odaya pvp modunda teleport olurlar.
Bu alanda PVP 15 dakika sürmektedir. Rank 1,2 ve 3üncüsü Madness eventini kazanır.
Öncelikle Int Uniquemiz spawn olur. Int Uniquemiz kesildikten hemen sonra STR Uniquemiz Spawn olur.
Madness uniquesi en uygun olan Princess Miyene olarak belirenmiştir.
Boyutları PVP modundaki playerlardan ayrıştırması adına daha belirgin olacak şekilde büyütülmüştür.
Aynı zamanda Unique kesen kişi droplarına sahip olarak zengin içeriklerle ödüllendirilir.

remusayrac (1).png


madnessdrop.png


survivaldrop.pngLMS.png
,

lms (1).png


Zamanı geldiğinde oyuncular alana teleport olur ve alanda pvp atarak birbirlerini alanın dışına yollarlar.
Sona kalan kişi 200 Silk ve 5 Honor puanı kazanır.


FFA.png

ffa (1).png


Last Mand Standing eventine benzer eventimizde oyuncular alanda pvp atarak birbirlerini alanın dışına yollarlar.
En sona kalan oyuncu ödülünü kazanır. Fakat bu eventi LMS den ayıran içeride en fazla kill alan kişiyede ödül verilir.
Sona kalan kişi 100 Silk kazanırken, En fazla kill alan kişi 200 Silk ve 5 Honor puanı kazanır.SU.png


solo.png


Oyuncular Partysiz olarak katıldıkları alanda Uniquleri keserek droplarına sahip olmaya çalışırlar.
Int Uniquemiz Khulood ve Str uniquemiz Karkadann’dır. Str ve Int olarak ayrı alanlarda spawn olmaktadır.
Karşıt buildlerin içereyi girmesi mümkün değildir.

remusayrac (1).png

solodrop.png
CAA.png

chaosarena.png


chaosaxe.png


Zamanı geldiğinde Chaos alanında dehşet bir kaos havası yaşanır.
Bunun nedeni buradaki herkesin birbirine tek atacak kadar güçlü olması ve herkesin acımasız olmasıdır!
Oyuncular bu alanda Inventorylerine gönderilen balta ile önüne gelene tek atarak sıralamada en üstlere çıkmaya çalışır.
Chaos Arena kazananı 250 Silk kazanır. Aynı zamanda bu alanda çok güzel bir şekilde stres atabilceğinize inanıyoruz!
Hadi durmayın baltanızı düşmanların kafasına savurun!title_lgc.png


lgc.png


Event Karakterimizin organize ettiği Global eventimizde komutlarıyla başlattığı anda Global eventine 1 Adet Global atarak katılabilirsiniz.
Tur sonlandığı anda atılan globaller listeye işlemez. Tur anında atılan globaller arasından 1 şanslı kişi 100 Silk kazanır.
Toplamda 3 Turdan oluşur.

title_ls.png


luckystall.png


Zamanı geldğinde Hotan şehrinde kurulan Stall’lardan rastgele biri etkinliği kazanır.
Etkinlik 3 turdan oluşur ve her tur’dan oyuncular 50 Silk kazanır.


title_kgm.png


killgm.png


Zamanı geldiğinde Oyuncularımız Donwhang South Gate de belirecek olan Event Karakterimizi keserek 150 Silk ödülü kazanacaktır.
Etkinliği son vuruşu yapacak karakter kazanacaktır.


title_lpn.png

lpn.png


Event karakterimizin organize ettiği Lucky Party Number etkinliği başladığı anda verdiği
Party Numarasına ulaşan şanslı oyuncumuz bizden 50 Silk kazanır. 3 Tur sürecektir.


icffpbj.png


Zamanı geldiğinde Notice ile bilgilendirilen oyuncularımız, Event karakterimizin Globalden verdiği ipuçları ile karakterimizi yakalar.
Etkinlik 3 turdan oluşur ve her turda kazanan 50 silk ile ödüllendirilir.

title_tri.png


Event Karakterimizin organize ettiği Trivia eventimizde komutlarıyla başlattığı anda Trivia eventine sorulara
doğru cevap veren ilk karakter ödülü kazanır. 3 Turdan oluşur ve 50 Silk ödülü vardır.

title_fw.png


Event karakterimizin organize ettiği bu etkinlikte zamanı geldiği zaman sizlere karışık harfler verir.
Bu harfler ile oyuncular sıralaması doğru kelimeyi bularak etkinliği kazanır.
Etkinlik toplamda 3 Turdan oluşur ve her tur ödülü 50 Silktir.
Etkinlikte sorulacak kelimelerin tamamı Silkroad ile alakalıdır.

title_cw.png


Event karakterimizin organize ettiği bu etkinlikte zamanı geldiği zaman sizlere eksik kelime verir.
doğru kelimeyi bularak tamamlayıp Event karakterine pm atan oyuncu etkinliği kazanır.
Etkinlik toplamda 3 Turdan oluşur ve her tur ödülü 50 Silktir.
Etkinlikte sorulacak kelimelerin tamamı Silkroad ile alakalıdır.

title_sad.png


Zamanı geldiğinde 1 dakika içerisinde başlayacağı duyurulur.
Event başlamasıyla sunucuda genel unique mapine 1 adet Kayıp unique atar.
Kayıp uniquenin attığı unique mapi oyunculara bildirilir ve oyuncuların uniqueyi bulup öldürmesiyle son bulur.
Bu Kayıp uniqueyi kesen oyuncu 200 Silk kazanır. Etkinlik tek turdan oluşur.SED.png


skilledits.pnghb372c1.png


ftw (2).png


Haftalık olarak gerçekleşecek Büyük ödüllü Kalemiz HOTAN’dır.
Her Pazar 21:30 ile 23:00 arasında yapılır.
Kale Savaşı ödülü ilk Savaş için 1500 Reel Tl’dir.
Sonraki savaşlar için ücret aksiyona göre belirlenecektir.
Kale Savaşı kaydınızı her gün saat 00:00 dan 20:59’a kadar yapabilirsiniz.
20:59’dan sonra kale savaşı oyunun arka planında başladığı için kayıt yaptırmak mümkün olmaz!


fortressjangan.pngEvet! Guildlerimiz için aksiyon dolu bir macera olması amacıyla Günlük Fortress War Kalemiz JANGAN’dır.
Pazartesi,Çarşamba ve Cuma Günü 21:30 ile 22:30 arasında 1 saat olarak yapılır.
Kale Savaşı ödülü 5 B'dir.
Sonraki savaşlar için ücret aksiyona göre belirlenecektir.
Kale Savaşı kaydınızı gün saat 00:00 dan 20:59’a kadar yapabilirsiniz.
20:59’dan sonra kale savaşı oyunun arka planında başladığı için kayıt yaptırmak mümkün olmaz!logo.png
 
Son düzenleme:

RemusOnline

Mangyang
Bilgiler
Katılım
4 May 2023
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Puanları
1
DİSCORD ÇEKİLİŞİMİZ BAŞLAMIŞTIR !


epvpppppppppp1.jpg
 

Bu konuyu okuyanlar:

Etiketler
chinese unique room coin emek server only china only chine paysız remus remus online sro 100 cap sro 100 cap ch

Üst