110 Cap RSilkroad Online | 110 Cap | Free Silk | Eşit Rekabet ve Eğlence | Açılış : 03.11.2023

Ü

Üye silindi 1077

Guest
Oyunu oyuncu olduğu sürece az olmasına bakmaksızın, açık tutman çok hoş. Başarılar dilerim.

camping03

Mangyang
Bilgiler
efsane tekrar geliyor. Kolay gelsin umarım spekülasyonsuz, şaibesiz güzel ve rekabetçi bir oyun oynarız. Ekim ayında rahat bir server olmadı şaibesiz 1 tane server yok özellikle paramıza çöken ere.. serverının tüm sülalesine selamlar.

rsilkroad

Captain Ivy
Bilgiler
efsane tekrar geliyor. Kolay gelsin umarım spekülasyonsuz, şaibesiz güzel ve rekabetçi bir oyun oynarız. Ekim ayında rahat bir server olmadı şaibesiz 1 tane server yok özellikle paramıza çöken ere.. serverının tüm sülalesine selamlar.

Teşekkürler. Zaten biliyorsunuzdur her serverı oyuncunun iyi vakit geçirmesi planıyla açıyorum. Maddi hesaplar yada farklı durumlar benim serverımda yaşanmıyor. Oyuncu dostu server yapmak her zaman en önceliğimde oluyor.

Kafasında hiç bir şüphe olmadan güzelce sonuna kadar adaletli bir şekilde 110 cap oynamak isteyen arkadaşları bekleriz.

SpartacuS

Uruchi
Bilgiler
Eski tadında bir R silkroad olursa tadından yenmez başarılar diliyorum hocam başarılı bir tanıtım sorunsuz geçer umarım.

rsilkroad

Captain Ivy
Bilgiler
Tanıtım konusu büyük ölçüde bitmiştir. Önceki Rsro sezonda eksik ve problem olarak gördüğümüz yerler üzerinde düzenlemeler yaparak daha iyi bir oyun deneyimi sunmayı amaçlıyoruz.

Anja

Mangyang
Bilgiler
Piyasada gerçek oyuncu kitlesine hitap eden nadir kalmış oyunlardan biri paysız yardımsız umarım bu çizgiden devam edersin 3 kasım ı bekliyoruz bol şans

rsilkroad

Captain Ivy
Bilgiler
Teşekkürler.
Server akşam 21:00 'da açılacaktır. İndirip beklemede kalabilirsiniz.

rsilkroad

Captain Ivy
Bilgiler
rsro-reklam.png

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

reklam-rsro-yeni.png

Son düzenleme:

Bu konuyu okuyanlar:

Etiketler
private silkroad 110 cap private silkroad tanıtımları private sro r silkroad r sro rsilkroad rsilkroad 2023 rsilkroad online rsilkroad private server rsro rsro 110 cap rsro private server silkroad 110 cap silkroad 110 cap eu ch silkroad r silkroad-r sro 110 cap sro tanıtım