Victoria Vitality|CAP 130|D 14|Tower Defend|Achievement System|Job Based|Coin-Silk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

victoriasro

Captain Ivy
Bilgiler
teşekkür ederim Str uniqlerin spawn süresinin düşürülmesi ne kadar oldu tam takip edemiyorum akşamları uniq kovalayım bari
2 saatin altına düşürüldü. Diğer büyük uniqueler ortalama 2 saat 15 dk'da bir çıkar. Strler ise 2 saatten daha kısa sürede tekrar çıkar. 😊

victoriasro

Captain Ivy
Bilgiler
Discord Giveaway : Join the VictoriaSro Discord Server!

Çekilişe katılabilmek ve arkadaşlarınızın da bu şanstan yararlanabilmesi için 3 arkadaşınızı Discord kanalımıza davet etmelisiniz. Eğer 3 kişiyi davet etmemişseniz otomatik olarak diskalifiye edilirsiniz.

You must do something in order to participate in the giveaway, you must invite at least 3 people to give them the opportunity to win as well as you from your friends. If you don't invite 3 players and win, you will be disqualified. ❤️

يجب أن تفعل شيئًا من أجل المشاركة في الهبة ، يجب عليك دعوة 3 أشخاص على الأقل لمنحهم الفرصة للفوز كما أنت من أصدقائك. إذا لم تقم بدعوة 3 لاعبين وفزت ، فسيتم استبعادك.

laktik

Mangyang
Bilgiler
Ara sıra oyun kapanıyormu neoluyor anlamadım bazen dc yiyorum 2 3 saat giremiyorum.

leqQ

Mangyang
Bilgiler
1v1 eventler her hafta oluyormu

Kerim09

Mangyang
Bilgiler
Yeni eklenen eventler tanıtımda yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu okuyanlar:

Etiketler
130 cap sro victoria 130 cap victoria vitality victoriasro