80 Cap XİAN SİLKROAD | 80 CAP ONLY CH | 1X RATE | OLD SCHOOL | ESKİ GÜNLERİ YAŞAMAYA HAZIRMISIN? | HEMEN YERİNİ AL ! | 3.000 + ONLİNE !!

NaloT

Mangyang
Bilgiler
Bu Server tutar 29 martta geliyoruz

IGN: NaloT

ferhat4149

Mangyang
Bilgiler
Sv çok başaralı açılışta ordayız hayirlisiyla

Nick SilentSea

TurkIslam_Cx

Mangyang
Bilgiler
Kusursuz bir sunucuya 18 yıllık tecrübemde denk gelmedim. 8 yıl sonra tekrar sroya başlama kararı aldım ve server arayışına başladım. buraya 3. denememde başladım. Her şey bir yana her serverde gm hatalarıyla şahsi olarak zarara uğrarım çözüm aradığında egoistliklerine maruz kaldım, Mert can bey ve ekibi her konuda gerek bilgi paylaşımıyla gerek ise Anydesk ile bağlantıyla tüm sorunlarımı çözdü. Tekrar söylüyorum kusursuz sw yoktur arkadaşlar önemli olan GM ve supporterlerinin ilgi ve alakasıdır. Şüphe etmeden old sro tadında huzur kokan bu sw yi keyifle oynayabilirsiniz. şimdiden herkese iyi oyunlar :)

Nick : TurkIslam_Cx

ByMrNz

BeakYung The White Viper
Bilgiler
Kusursuz bir sunucuya 18 yıllık tecrübemde denk gelmedim. 8 yıl sonra tekrar sroya başlama kararı aldım ve server arayışına başladım. buraya 3. denememde başladım. Her şey bir yana her serverde gm hatalarıyla şahsi olarak zarara uğrarım çözüm aradığında egoistliklerine maruz kaldım, Mert can bey ve ekibi her konuda gerek bilgi paylaşımıyla gerek ise Anydesk ile bağlantıyla tüm sorunlarımı çözdü. Tekrar söylüyorum kusursuz sw yoktur arkadaşlar önemli olan GM ve supporterlerinin ilgi ve alakasıdır. Şüphe etmeden old sro tadında huzur kokan bu sw yi keyifle oynayabilirsiniz. şimdiden herkese iyi oyunlar :)

Nick : TurkIslam_Cx
değerli yorumun için çok teşekkür ederim. Elimizden geldiğince en iyi şekilde hizmet vermeye devam :)

venceremos

Yeoha
Bilgiler
O kadar sw oynadım mertcan kadar emeğe saygı duyan bi gm daha görmedim. Başarılı olacağından şüphem yok bende solo olarak yerimi alacağım sabırsızlıkla bekliyorum.
VeNCeReMoS

ByMrNz

BeakYung The White Viper
Bilgiler
O kadar sw oynadım mertcan kadar emeğe saygı duyan bi gm daha görmedim. Başarılı olacağından şüphem yok bende solo olarak yerimi alacağım sabırsızlıkla bekliyorum.
VeNCeReMoS
değerli yorumun için teşekkürler. Bol şans şimdiden

Trio

Mangyang
Bilgiler
Old & New Sistem Kaliteli Bir Server Olmuş Başarılar...
Nick: SERF

AmonRa00

Mangyang
Bilgiler
Açılışta içeriyi dolduralım 👍👍
IGN : AmonRa (Amsterdam)

Navi41

Mangyang
Bilgiler
Özlediğimiz ve aradığımız sistem. Sw güzel olacak belli herkese bol şans :)
Nick: Navigator

ortadasa

Mangyang
Bilgiler
Emeği geçenlerin eline sağlık, güzel sw olacak gibi duruyor. Açılmasını bekliyoruz...
BooM

Bu konuyu okuyanlar:

Etiketler
80 cap sro 80cap 80capch