Auto select ekledim fakat çalışmıyor

venceremos

Yeoha
Bilgiler
Botsuz bi svye başladım ban riskini alarak araştırma yaparak mediapk2yi editleyip autoselecti action sayfasına ekledim fakat hirbirsekilde select çalışmıyor. Konudan anlayan varsa yardım bekliyorum

planetsro

Water Ghost
Bilgiler
Media.pkya eklemiş olman , aktif olacağı anlamına gelmez. oynadığın server yada ne yaptığı konusunda bir bilgim yok , tahminime göre auto selectin opcsini guard'dan engellemişler. Auto select serverda olmaması gerekiyorsa ve amatör bir server değilse zaten bunu yapmış olması gerekir.

venceremos

Yeoha
Bilgiler
Media.pkya eklemiş olman , aktif olacağı anlamına gelmez. oynadığın server yada ne yaptığı konusunda bir bilgim yok , tahminime göre auto selectin opcsini guard'dan engellemişler. Auto select serverda olmaması gerekiyorsa ve amatör bir server değilse zaten bunu yapmış olması gerekir.
Hocam başka yapa lar var ama bilgi paylasmiyorlar. Gm ise slotta pm.atip cvp.alamay8nca direk banliyor sistem bu şekilde
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Guard engelini kaldırmak mümkün mü. Bu arada sv ismi project

planetsro

Water Ghost
Bilgiler
Hocam başka yapa lar var ama bilgi paylasmiyorlar. Gm ise slotta pm.atip cvp.alamay8nca direk banliyor sistem bu şekilde

Guard engelini kaldırmak mümkün mü. Bu arada sv ismi project

Çok saçmaymış slot slot dolaşıp pm atıp cevap mı bekliyor. : )
İncelemediğim sistem için yorum yapamam.
Başka var dediğiniz kişilerin çoğuna oyunun gmsi ayarlamış dahi olabilir bu piyasada her şey mümkün.
Yada Mediapkya yanlış eklemişsinizdir belki bilmiyorum. Anlayan bir tanıdığınız vs varsa inceleyip baksın. Ne yapıldığını bilmeden burada rastgele kimse bir yorum yapamaz.

general4154

Mangyang
Bilgiler
dostum sene olmuş 2024 botsuz privatemi olur bu tarz serverları oynayıp zamanını boşa harcama

Auto select içinse mobun yakınına girerek dene seçerse çalışır
önceleri çalışıyordu lakin mesafe için extra loader ve bir program açıyorduk yoksa mobun 1m uzağında seçiyordu maximum

Bu konuyu okuyanlar: