110 Cap Averus Online | Artemis 110 Cap | EU & CH | Silk and Drop System | Job Based | Server Dungeon | G.O 30/08/2024

Zooba

Arapça Çeviri - Arap Oyunculara Ulaşın
Bilgiler

Curufinwe

Yeoha
Bilgiler
Öncelikle hayırlı olsun. Tanıtımda bir çok konu hakkında bilgi yok o yüzden aklımdaki bir kaç soruyu soracağım.
1- Ch karakterler için herhangi bir buff ya da skill eklemesi var mı ?
2- Homojen slot sistemi aktif mi ? ( Özellikle 101-110 arası moblar için geçerli.)
3- 11 dg stoneler orijinal bir biçimde yerden mi düşecek yoksa npc de mi satılacak ? ( Lucky ve steady stoneler dahil )
4- Exp rate i 15x demişsiniz pt exp rate de aynı mı yoksa pt lere bir ayrıcalık yapıp onu fazla mı yapacaksınız ?
5- En önemlisi admin ya da yakın arkadaşı vs gibi oyunun adaletini sorgulatacak kişiler aktif olarak oyunu oynayacak mı ?

AverusOnline

Yeoha
Bilgiler
Öncelikle hayırlı olsun. Tanıtımda bir çok konu hakkında bilgi yok o yüzden aklımdaki bir kaç soruyu soracağım.
1- Ch karakterler için herhangi bir buff ya da skill eklemesi var mı ?
2- Homojen slot sistemi aktif mi ? ( Özellikle 101-110 arası moblar için geçerli.)
3- 11 dg stoneler orijinal bir biçimde yerden mi düşecek yoksa npc de mi satılacak ? ( Lucky ve steady stoneler dahil )
4- Exp rate i 15x demişsiniz pt exp rate de aynı mı yoksa pt lere bir ayrıcalık yapıp onu fazla mı yapacaksınız ?
5- En önemlisi admin ya da yakın arkadaşı vs gibi oyunun adaletini sorgulatacak kişiler aktif olarak oyunu oynayacak mı ?

1.Olarak bir dengeleme var betada kontrol edebilirsiniz.
2.Slotlar grup halinde dağınık değiller.
3.Stonelerin kararını son güne kadar bekletiyoruz tepki ölçüyoruz.
4.Orjinal sistem
5.Bizim 120 cap sunucumuz 1 yıldır açık oradaki oynayanlarda sorabilrisinz. Tek admin benim benimde zaten oyuncularla ilgilenmekten oyun oynayacak vaktim olmuyor.

Curufinwe

Yeoha
Bilgiler
1.Olarak bir dengeleme var betada kontrol edebilirsiniz.
2.Slotlar grup halinde dağınık değiller.
3.Stonelerin kararını son güne kadar bekletiyoruz tepki ölçüyoruz.
4.Orjinal sistem
5.Bizim 120 cap sunucumuz 1 yıldır açık oradaki oynayanlarda sorabilrisinz. Tek admin benim benimde zaten oyuncularla ilgilenmekten oyun oynayacak vaktim olmuyor.
Cevabınız için teşekkür ederim. Eğer stoneler ( lucky, att ve magic stoneler) orijinalindeki gibi moblardan düşecekse biz de guild olarak memnuniyetle oynayacağız.

Vhagar

Mangyang
Bilgiler
Averus on FİREEEEEEEEE
Nick: Vhagar

sleeper09

Mangyang
Bilgiler

Bu konuyu okuyanlar:

Etiketler
averus averus silkroad averus tanıtım averus thread averus110cap averusonline averussro silkroad averus 110 silkroad online forum silkroad online thread sro averus sro private