110 Cap Averus Online | Artemis 110 Cap | EU & CH | Silk and Drop System | Job Based | Server Dungeon | G.O 30/08/2024

allahsiz

Mangyang
Bilgiler
eline saglik ama oyuncu yetersiz

orhanan123

Mangyang
Bilgiler
sımdı yenıden merhabalar tekrar yazıyorum hakaret sebebıyle yorumum kaldırılmıs ama etmedim buda sizin nasıl taraflı bir yer oldugunuzu gösterir çünkü bu insanlar oyun kurucuları egolarını daha tatmin edememiş insanlar sadece sorulan soruya ters bir şekilde cevap verip ikinci konusmaya baslamadan her yerden banlayan ınsanlar neyse artık srocave i de tanımıs olduk iyi calısmalar :)

Purple

BeakYung The White Viper
Bilgiler
sımdı yenıden merhabalar tekrar yazıyorum hakaret sebebıyle yorumum kaldırılmıs ama etmedim buda sizin nasıl taraflı bir yer oldugunuzu gösterir çünkü bu insanlar oyun kurucuları egolarını daha tatmin edememiş insanlar sadece sorulan soruya ters bir şekilde cevap verip ikinci konusmaya baslamadan her yerden banlayan ınsanlar neyse artık srocave i de tanımıs olduk iyi calısmalar :)
Merhaba önceki yorumunuzu kim sildi bilgim yok fakat incelediğim kadarıyla oyun sahibiyle ya da oyunla ilgili bir sorun yaşayıp oyunu karalayacak mesajlar yazmışsınız, kurallarda yazıldığı üzere serveri karalamak ya da kötülemek yasaktır burası tartışma yada karalama platformu değil tanıtım forumudur. Bu tarz mesajlar atmaya devam etmeyin size ya da bu oyuna özel bir durum değildir.

Bu konuyu okuyanlar:

Etiketler
averus averus silkroad averus tanıtım averus thread averus110cap averusonline averussro silkroad averus 110 silkroad online forum silkroad online thread sro averus sro private