80 Cap JokeGame - Saros | 80 Cap | 1x Rates | Sadece Chinese | Old School | Açılış 11.10.2024 Saat 20:00 | 1000+ ONLİNE

JokeGame

Bandit
Bilgiler
Gerek insanlığı gerekse bilgisiyle hayatımıza giren JokeGame'den bir sunucu görmek beni çok sevindirdi. Old sistemin dibine ekmek banacağınız, adaletli ve eğlenceli bir sunucuya hoşgeldiniz. Umarım başarılarla dolu bir serüven olur senin için Oğuz Hocam.
Çok Teşekkürler :)

JokeGame

Bandit
Bilgiler
Hayırlı olsun iyi bir server olacak inşallah
Teşekkürler hocam. İnşallah. 11 ekimi iple çekiyoruz 🙂
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Gerek insanlığı gerekse bilgisiyle hayatımıza giren JokeGame'den bir sunucu görmek beni çok sevindirdi. Old sistemin dibine ekmek banacağınız, adaletli ve eğlenceli bir sunucuya hoşgeldiniz. Umarım başarılarla dolu bir serüven olur senin için Oğuz Hocam.
Çok teşekkürler. Yüreğine sağlık

Oğuz hocamın yaptığı işler kaliteli ve güvenilir oluyo o yüzden sonuna kadar bu yolda yanındayım. Hayırlı olsun diliyorum ve beklemedeyim
Teşekkürler. 11 ekime az kaldı. İlgin için mutlu oldum

Hayırlı olsun hocam. Normalde private serverlerin yanından geçmem ama buna zaman ayırıcam. Sen yaparsan uzun soluklu. Pişmanlık yaratmaz. İnşallah istediğini alırsın
Çok güzel ilerliyoruz. İlgin için teşekkür ederim. Saros 🫶🏼

Çıktığın bu yolda sana ve tüm ekibe kolaylıklar diliyorum dostum, başarılı bir yayıncı ve güzel bir iş arkadaşım olarak tüm desteklerimiz senin ile <3
Çok teşekkürler kıymetli yorumun ve güzel kalbin için.

Hayırlı olsun, başarılar.
Teşekkürler 🙂

Son düzenleme:

GameGrinder

Mangyang
Bilgiler
Detaylı anlatım ve görsellerin güzelliği ile göz kamaştırdın reisim. Yolun açık olsun. Ayağına taş değmesin..

ali1713

Mangyang
Bilgiler
Joke Game gibi Sağlıklı oyuncuların Sağlıklı bir GM olacağında eminim net oyunda olacağım, Naçizane fikrim EU ırkı da oyunda olmalı.

JokeGame

Bandit
Bilgiler
Joke Game gibi Sağlıklı oyuncuların Sağlıklı bir GM olacağında eminim net oyunda olacağım, Naçizane fikrim EU ırkı da oyunda olmalı.
Değerli görüşün için çok teşekkür ederim. Saros sunucusu uzun bir yolculuğa çıkıyor. Bu yolculukta süprizler hepimizi bekliyor olacak 🙂

emresanduk

Mangyang
Bilgiler
Merakla bekliyorum bu serverı vur kaç servarlardan artık silkroad oynama istegimiz kalmadı ilaç gibi gelir umarım :)

Son düzenleme:

JokeGame

Bandit
Bilgiler
Merakla bekliyorum bu serverı vur kaç servarlardan artık silkroad oynama istegimiz kalmadı ilaç gibi gelir umarım :)
Çok teşekkürler. “ Güven Serveri” altında çıktığımız Saros sunucusunda hem 4 yılda inşaa ettiğimiz tanınırlık ve güven, hemde yeni oyuncu arkadaşlarımızın buluştuğu uzun süren bir maceraya başlıyor olacağız.

EvolutionX

Mangyang
Bilgiler
Aranan kan bulundu !!!! Sistem güzel ve başarılı sabırsızla bekliyorum

gungornyz

Mangyang
Bilgiler
Hayırlı olsun kralım, sen yaparsinda biz oynamazmiyiz 👑

Samedov

Mangyang
Bilgiler
Solo oyuncuları düşünen adil bir server'e hoş geldik diyebilirmiyiz, JokeGame teşekkür eder başarılarının devamını dilerim :)

JokeGame

Bandit
Bilgiler
Son düzenleme:

1eyebandit

Mangyang
Bilgiler
Yıllardır beklediğimiz bir oyun cuma gününün son ışıklarında bize 20:00'da güneş yeniden jokegame ile doğacaktır.İyi günler dilerim.

JokeGame

Bandit
Bilgiler
Yıllardır beklediğimiz bir oyun cuma gününün son ışıklarında bize 20:00'da güneş yeniden jokegame ile doğacaktır.İyi günler dilerim.
Ne kadar güzel bir yorum. Çok teşekkürler.

Websitemiz aktif edilmiştir. Videolarımızın telif yemesine rağmen 1 hafta içerisinde 430 arkadaşımız discordumuza katıldı. Türkiye discord erişim engeli sebebi ile websitemizi gelen arkadaşlarımız göremedi. Buradan direk websiteye gidebileceksiniz: Home | JokeGame - Saros

Son düzenleme:

Bu konuyu okuyanlar:

Etiketler
isro jokegame jokegame80cap jokegamepvp jokegamesaros pvp pvpsro saros saros80cap sarosphbot silkroad silkroadonline