110 Cap Old Silkroad - Alexandria | 110 CAP | EU/CH | SERBEST PİYASA | GO 17.05 | 23.000$ Ödül Havuzu

Mithrandir

Mangyang
Bilgiler
IP limit vs nedir ben göremedim konuda?
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

IGN: Ra

Son düzenleme:

RanstaMonsta

Level up worldwide
Bilgiler

shisuix2

Mangyang
Bilgiler
Üzülerek söylüyorum çok bırakan oldu. Buna ben ve 20 arkadaşım dahil. Hem drop rateleri hem de nova düşse bile onu kullanmak için alınması gereken saçma kilit şeyi.

RanstaMonsta

Level up worldwide
Bilgiler
Üzülerek söylüyorum çok bırakan oldu. Buna ben ve 20 arkadaşım dahil. Hem drop rateleri hem de nova düşse bile onu kullanmak için alınması gereken saçma kilit şeyi.
Oyun uzun ömürlü bir sunucu olarak planlandığı için ve bunu korumak için eklenen nova unlock scroll dengeli bir ekonomi için gerekliydi. Mevcut unlock nova scroll'ların fiyatı korunacak, ancak gold ve Old Coin kazanmak için daha fazla aktivite, etkinlik, görev ve special trade gibi içerikler en yakın güncellemede eklenerek oyun deneyimi geliştirilecek ve oyunda geçirdiğimiz süre boyunca eğlenmek için daha fazla içerik bulacaksınız.

qinlen

Mangyang
Bilgiler
Geri mi dönüyor?

RanstaMonsta

Level up worldwide
Bilgiler
Geri mi dönüyor?

Önceki sezonlarımızda, 18000'den fazla çevrim içi oyuncuya ev sahipliği yaparak dünyanın dört bir yanındaki oyunculardan çok büyük bir olumlu dönüş aldık.

Muhteşem oyuncu topluluğumuzdan gelen yoğun talep ve bu yılın en büyük özel sunucularından biri olan "Old Silkroad - ZSZC"nin yankılanan başarısının ardından, bu Ocak ayında efsanevi "Old Silkroad - Elite"in geri dönüşünü duyurmaktan heyecan duyuyoruz!

🗓️ Açık Beta: 05/01/2024
🗓️ Büyük Açılış: 19/01/2024

qinlen

Mangyang
Bilgiler
Bir önceki versiyonu deneyimledim ve oldukça keyif aldım da diyebilirim lakin sürekli oluşan laglar (ıslarla haritadaki yoğunluk gidince düzelecektir cevabı verildi) oyun zevkimi oldukça düşürdü. Ayrıca sürekli exp dengelenmesi bir süre sonra sıkıcı olmaya başladı. Geçen 105 olan versiyonda oluşan problemler (unique keserek en hızlı şekilde lvl alma, hunter açıkları, snow bug,karakter dengelemeleri vb.) umarım göz önünde bulundurulur ve beta aşamasında ona göre dengeleme ve ayarlama yapılır. 105 olan versiyondan beri sizin sunucudan başka oynayamadım. O yüzden maceranın kısa sürmesi biraz üzdü. Bu seferki umarım istikrarlı ve daha da güzel olur. Bol şanslar.

Bu konuyu okuyanlar:

Etiketler
110 cap alexandria 110 cap silkroad elite silkroad elite sro old silkroad old silkroad 110 cap old silkroad elite old silkroad konu old silkroad private server old silkroad tanıtım old silkroad thread old sro old sro private server oldsro oldsro alex oldsro elite osr 110 cap osr elite silkroad private server zszc