110 Cap Osiris-Sro | 110CAP EU&CH | Serbest Piyasa | Tamamen Play2Win | Beta 01/06 | Uzun Vadeli

osirissroonline

Mangyang
Bilgiler
Katılım
27 May 2023
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
OSIRIS_HEADER.pngOsiris kollarını açıyor! Aylarca süren samimi çabadan sonra, sonunda sizi Osiris ile tanıştırmaktan heyecan duyuyoruz! Bu yeni projeyi sizlerle paylaşmak bizim için gerçekten bir onur! Kalite, profesyonellik ve hepimizin harika anılara sahip olduğu eski okulun bir karışımı.
Beta aşaması, oyun sistemlerini, özellikleri ve yarış dengesini kendiniz kontrol etmenizi ve test etmenizi sağlayan bir sunucu / proje açmanın önemli bir parçasıdır. Bu sadece zamanınızı boşa harcamak için bir aşama değil, aynı zamanda büyük açılışta sizi güçlendirmek için size büyük ödüller içeren 5 etkinlik sunuyoruz. Ayrıca, kendinizi kendiniz geliştirmek için ücretsiz ipek kazanmanın birçok yolu vardır.

Beta aşamasında Uniques Hunting'de daha fazla rekabet yapalımTop
Beta aşaması sona erdikten sonra 3 Benzersiz Rütbe Büyük Açılışta ödüllendirilecek
Birincilik: Büyük açılışta 1.500 silk.
İkincilik: Büyük açılışta 1.000 silk.
Üçüncülük: Büyük açılışta 500 silk.Sonunda, zamanı geldi! Yeterli cesareti toplayın, dizilişinizi hazırlayın, ordunuzu düzenleyin ve Osiris Online'ın şampiyonu olmak için savaşın!
İşte bu - parlama zamanınız. Becerilerinizin ortaya çıkma zamanı, herkese gerçekten neyden oluştuğunuzu gösterme zamanı, bize bir şans vermenin kesinlikle boşuna olmadığını gösterme zamanımız, size efsanevi ve unutulmaz bir deneyim sunma zamanımız!
8 Haziran 2023; Heyecan, endişe, drama ve en önemlisi - zevkle dolu bir gün; Osiris Grand Opening kesinlikle unutulmaz bir gün olacak.

Hepimiz seviye atlamanın sıkıcı ve sinir bozucu olduğunu biliyoruz, ancak yine de oyunun tamamlanması gereken bir parçası. Bu yolculukta size yardımcı olmak için, seviye atlama deneyiminizi çok daha az stresli ve yönetilmesi daha kolay hale getirecek birkaç temel başlangıç öğesi ekledik!​


Bu özelliğin çok yararlı olduğunu bildiğimiz için, düşük dereceli ekipman oluşturmak ve yapmak için çok fazla zaman ve çaba tasarrufu sağladığı için, Ve böylece D1 ~ D9'dan başlayarak tam mavi +5 set / silaha sahip olacaksınız, otomatik olarak her dereceye ışınlanacaksınız


Çince karakterlere özel olarak, meraklılarınız her zaman aktif kalacaktır.
Bu size herhangi bir etkinlik alanına ışınlandığınız andan itibaren hazır olma fırsatı verecektir.​

Ne kadar büyük olursa o kadar iyi! Bu ifade kesinlikle başlangıç paketlerimiz için de geçerlidir! Bu paketleri satın alarak Osiris'teki yolculuğunuza başlamak için ihtiyacınız olan tüm temel eşyaları indirimli bir fiyata alın!
Yeni Ters Dönüş Kaydırma sistemi eklendi. Bu sistemle, oyun içinde sahip olduğunuz herhangi bir ters kaydırmayı özel ters olarak ayarlayabilirsiniz. Bu Ters Kaydırmayı kullanarak, oyuncular grup üyelerine gidebilir veya önceden kaydedilmiş konumlarından birine ışınlanabilirlerÖğenizi Ana Sohbet ve Global Sohbet'te [Ctrl + Öğeye tıklayın] tuşlarına basarak bağlayabilirsinizKale Savaşı Öldürme Sayacı. Artık teşkilat, birlik ve oyuncuya göre rütbe görebilirsin.
Kale Savaşı Kalp DPS Metre, Artık hangi loncanın Kalp Yapısına ne kadar zarar verdiğini görebilirsiniz.


Item Mall'da mevcut olan yeni karakter Dance Emotes'a göz atınYeni rengi ve değişen formatı ile benzersizler için geliştirdiğimiz yumurtlama ve öldürme mesajlarını beğeneceğinizi düşünüyoruz

Model Değiştiriciyi Derece 1'den Derece 16'ya ekledik

Osiris Online

models.gif
models.gif
1 / 1
Model Switchers

The entire server will receive a notice if you successfully infuse any item to +8 or above.

Added Item Linking function for plus notice. You can now see the plused item in All Chat/Academy chat.
Alchemy materials (elixir, stone etc.) will not disappear after every fuse.


The Original VIP Crests from the original game are going to be available on Osiris , these crests are going to be for Cosmetic purposes only and won''t give you and benefits when it comes to your stats. Still, this is a token of appreciation to your support and we hope you like it !


We have added too many character icons , you can have a preview before you can purchase itFighting for honor has been a really motivating thing to do and since we want to appreciate your motivation; we have assigned the honor ranking to all possible activities.


Bronze Buff: #31-50 (Honor Ranking)
Benefits: Attack rate 10% increase.


Silver Buff: #16-30 (Honor Ranking)
Benefits: Attack rate 10% increase, moving speed 20% increase.


Gold Buff: #6-15 (Honor Ranking)
Benefits: Physical & Magical damage 5% increase, Physical & Magical damage 5% absorption, Attack rate 10% increase, and Moving speed 20% increase.


King Buff: #1-5 (Honor Ranking)
Benefits: Physical & Magical damage 5% increase, Physical & Magical damage 5% absorption, Attack rate 10% increase, Moving speed 20% increase, and chance to obtain berserker gauge 120% increase.

You can get honor points in many ways in our server. We have detailed them below.

Unique: You can get honor points from almost all uniques in our server.
Job Kills: You can get honor points from killing enemies , its limited to 4 kills for same character in aday
Job Selling goods: You can get honor points from Selling goods
Battle Arena: You can get honor points from Battle Arena
Events: You can get honor points from PvP Events like Survival Arena , Madness , Last Man Standing , Nexus Heart and War Of League

Marketing in-game will depend on 3 currencies that you have to collect them
for getting last gear equipments. Those are Arena, Gold and Silver
And don't forget gold because it is one of the most important currencies in the game as well.Info
From Battle Arena
From Uniques Drops
From Survival Arena
From All active events in-game


Info
Gold Merchant NPC for 1b

To provide a full fair-gameplay we have added silk per hour system , you will recieve 1 Osiris Silk for playing our server for 1 hourYou will have to activate this feature manually to start getting silk per hourDaily Quests

We have created 5 New Quests that will help you in game-play , you can take your quest from Daily Quests (located at Samarkand).


Seal Of Nova is the first SoX type and the weakest of them, While it’s the weakest SoX out of 3, it’s still not going to be relatively easy to obtain as the server is designed to be a long-term one.

How to obtain Seal of Nova?
You can obtain All Seal Of Nova items as drops.


Egy A is the second sox type and it's fairly strong, hence it’s going to be fairly hard to obtain. (Disabled First 3 Weeks)

Weapons
Can be obtained from Forgotten World by collecting the collection book of talismans.

Protector / Accessories
Obtainable by collecting Job points from Jobbing , Arena coins and Gold , we will explain the jobbing tasks in details downwards.
Egy B is the third and final sox type, it's the strongest, hence it’s going to be extremely hard to obtain.

Dont forget to take Holy Water Temple Quest from Daily Quest NPC , You are allowed to enter Holy Water Temple twice aday and collect Arena Coins and Get Some Elixirs to start your journey to get Egy AWe have added a new Passive Skill to give more power to Chinese Characters , Please note that there might be changes in Skills during Beta Phase to make sure there is a perfect balance between both races


We know how fun the forgotten world is, so we decided to enable this thrilling great system, you will be able to obtain Egy A weapons/shields by collecting the 8 talismans. The rates are the same as original silkroad, we don't want players to get end gear weapon in the first couple weeks ofcourse, good luck collecting the talismans.

Dimension Hole [Shipwerck - ★★★]
 • You can buy it from Gold Merchant for 400m gold.


Would you like to increase your income and become one of the richest players in the server? The best way to do that is trading so the more trades you do the more gold u will gain even if u will be trader hunter or thief.⦁ They are gaining 15 Job points + 80 Million Gold and 3 Honor Points for each trade from JG to DW or DW to HT or the opposite
⦁ They are gaining 20 Job points + 120 Million Gold and 6 Honor Points for each trade from JG to HT or the opposite


⦁ They are gaining 5 Job points + 25 Million Gold and 1 Honor Points for each trade


⦁ They are gaining 10 Job points + 60 Million Gold and 3 Honor Points for each trade

Once Event Starts you will be able to teleport through Entrance Portal which located at Donwhange Grassland
Etkinlik Süresi 1 saattir, Etkinlik sona erdiğinde Portal kilitlenir ve bir kez daha ışınlanamazsınız

BaşlamakSon
00:00 GMT+201:00 GMT+2
05:00 GMT+206:00 GMT+2
10:00 GMT+211:00 GMT+2
18:00 GMT+219:00 GMT+2


Eyüp Tapınağı'ndaki eşsiz canavarlar önemlidir, Tüccarlar-Avcılar ve Hırsızlar arasındaki İş Savaşlarını tetikleme yeteneğine sahiptirler!

Haroeris Özel Damlalarla İki Kez Aday Görünür!
İş Kıyafeti Olmadan Giremezsiniz, bu da Tüccarlar / Avcılar ve Hırsızlar arasında birçok savaş olacağı anlamına gelir
Herhangi bir iş sisteminin ayrılmaz parçalarından biri. Kendi istediğimiz sistemi oyuna dahil ettik. Bu, güçlü oyuncuların üstün olduklarını kanıtlamaları için zemin sağlayacaktır.

NPC'ler, bir cap 110 sunucusuna en uygun olan Semerkant ana kasabasında bulunur ve gerekli tüm NPC'leri burada bulabilirsiniz.

Altın Tüccarı: Altınlarını çeşitli ve faydalı eşyalarla takas et.
Avatarlar Mağazası: Avatar satan NPC, Özel hissetmek istiyorsanız. Belirgin bir şekilde, onu ziyaret etmeniz gerekiyor.


Başlıklar Mağazası: Özel başlıklardan sorumlu NPC, size uygun başlığı seçin ve ayırt ediciliği hissedin.

Günlük Görevler: Görevlerden sorumlu NPC, görevlerinizi her 24 saatte bir alabileceğinizi unutmayın.

Görseller Mağazası: Yeni Karakter Görselleri Efekti, Karakter Adı Renk Parşömenleri ve Char Simgeleri Satın Alın

Döviz Dükkanı: NPC, iş noktalarıyla ilgili öğeleri satmaktan sorumludur, Çok güçlü eşyalar var, belli ki onu kaçırmak istemiyorsunuz.

Eşya Satıcısı: Arena Coin & İş Puanlarından sorumlu Ana NPC Mağazası, Bu paraları toplayarak bu adam aracılığıyla elde edilebilecek çok güçlü eşyalar ziyaret edilmelidir.

Güney Kapısı'nın yanındaki Semerkant'ta bulunan Tesis, sizi Etkinlikler Alanı'na ulaştırır.
Yeniden İşlenmiş Magic POP


Magic pop sistemimizi geliştirdik, ipek parşömenler, avatarlar ve GDF gibi yararlı öğeleri kontrol etmeniz gerekeceğinden emin olabilirsiniz


Magic POPpop_1.gif
pop_1.gif
1 / 6
Avatar Dressİlk Oyuncu Seviye 100 alır ve 1000 silk alır
2 ~ 50 Oyuncu 500 silk Alır
51 ~ 100 Oyuncular 250 silk Alır
Osiris'teki gerçek eğlence otomatik olaylardır. Bu etkinliklerde kazanarak daha fazla ipek kazanmanız için size birçok şans verir. Mevcut birçok otomatik etkinlik var ve bunları aşağıda iyi bir şekilde açıkladık.Madness Event ile aynıdır, ancak Nexus Heart'ta beceri aktaramazsınız, sadece normal saldırılara izin verilir

Bu tamamen yeni ve eşsiz olayda, tek bir olay olan
Job versus Job, bir hırsıza karşı tüccar ve avcı anlamına gelir. İçinde bir Eşsiz doğacak ve herkes onu öldürmek için savaşacak!Eşsiz Katil 200 İpek alır

Kills Counter'daki En İyi 3 Katil

1. Sıra : 100 İpek
2. Sıra : 75 İpek
3. Sıra : 50 İpek

Bu Etkinlikte Parti moduna izin verilmiyorIncase
Öldün, bir kez daha pozisyonunda canlanabileceksinBu bir yorumlama ve ayırt etme becerisi gerektiren bir olaydır, Bot bir soru soran bir bildirim yazacak ve oyuncular doğru cevabı ile BOT'a pm yapmak zorunda kalacaklar, elbette en hızlı oyuncu kazanan olacak.
Bu durumda, bot etkinliğin başlangıcını duyurmak için bir bildirim/global başlatır. Etkinliğe katılmak için tek yapmanız gereken küresel bir sohbette rastgele bir mesaj göndermek, bot sizi otomatik olarak kaydedecek ve etkinlik sona erdiğinde, bot kazananı anons edecek ve ona ödülü verecektir


.


Sezgilerinizi kullanmanın harika bir tadı olan eski bir olay, Bot saklanacak ve sizden onları bulmanızı isteyecek, Konumu hakkında bazı ayrıntıları (ipuçlarını) ortaya çıkaracak ve botun nerede gizlendiğini bilmek zorunda kalacaksınız, onu değiştiren ilk kişi kazanan olacak.
Sezgilerinizi kullanmanın harika bir tadı olan eski bir olay, Bot belirli bir benzersizliği saklayacak ve ortaya çıkaracak ve sizden onu bulmanızı isteyecek, konumu hakkında bazı detayları (ipuçlarını) ortaya çıkaracak ve benzersiz konumun nerede olduğunu bilmeniz gerekecek, benzersiz olanı öldüren ilk kişi kazanan olacak.Bu etkinliğe kaydolmanız için çağrılmıyorsunuz, Etkinlik x bölgesinde gerçekleşecek, Botumuz tarafından yazılacak bildirimi görür görmez orada koşmalısınız, bot görünecek ve PK Modunda olacak, onu olabildiğince çabuk öldürmek için görünen BOT'a şiddetle saldırmalısınız, Öldüğünde, bot ücretliyi ilan edecek.


Silkroad'daki en yoğun etkinliklerden biridir, diğer oyunculara karşı savaşabileceksiniz, bot etkinliğin başlangıcını duyuracak, tek yapmanız gereken Event Register GUI aracılığıyla kayıt olmak, hayatta kalma arenası başladığında, bot hepinizi hatırlayacak. Ekranda ne kadar zaman kaldığını gösteren bir sayaç geri sayımı bulacaksınız. En çok öldürme alan oyuncu kazanan olacak.Kurallar​
Değer​
Gizli Adlar
Evet
Gizli teşkilat isimleri
Evet
Gizli Başlıklar
Evet
Gizli Silah Modelleri
Evet
Birleşik Takım Elbise
Evet
Devre dışı bırakılmış sohbet
Evet
Karakterler üzerinden genel görüntüleme devre dışı bırakıldı.
Evet
Etkinlik Başladıktan sonra, Etkinlik Kayıt Menümüzden kayıt olabilirsiniz, etkinlik başladıktan sonra tüm kayıtlı oyuncular Madness odasına geri çağrılacaktır, tabii ki iş zamanında ve pk zamanında geri çağrılmayacak, oyuncular pelerin giymeli ve benzersiz olanı öldürmeye başlamalıdır.

LMS (Last Man Standing) etkinliği, AutoEvent'in LMS etkinliğinin XXX'de başladığını söylemeye başlayacağı anlamına gelir (XXX zamanıdır) ve Etkinlik Kayıt GUI'mizden kayıt olabilirsiniz, ışınlanırsınız ve diğer oyuncuları öldürmeye başlarsınız, sonuna kadar süren kazanır.
Bu, Osiris'in her gün gerçekleşen en büyük dövüş etkinliğidir, partinizi toplamanız ve Medusa'yı öldürmeye başlamanız gerekecektir.


 

Ekli dosyalar

 • discord.png
  discord.png
  5.5 KB · Görüntüleme: 65
 • facebook.png
  facebook.png
  5.1 KB · Görüntüleme: 68
 • OSIRIS_HEADER.png
  OSIRIS_HEADER.png
  463.6 KB · Görüntüleme: 72
 • website.png
  website.png
  6.1 KB · Görüntüleme: 68
 • Thread_Line.png
  Thread_Line.png
  9.6 KB · Görüntüleme: 89
 • Beta_Events.png
  Beta_Events.png
  312.6 KB · Görüntüleme: 94
 • Top_Uniqs.png
  Top_Uniqs.png
  83.9 KB · Görüntüleme: 96
 • Dates.png
  Dates.png
  18 KB · Görüntüleme: 98
 • Official_Dates.png
  Official_Dates.png
  458.4 KB · Görüntüleme: 95
 • Server_Basics.png
  Server_Basics.png
  18.7 KB · Görüntüleme: 83
 • Filter_Restrictions.png
  Filter_Restrictions.png
  20 KB · Görüntüleme: 80
 • Start_Items.png
  Start_Items.png
  131.3 KB · Görüntüleme: 89
 • Auto_Equipment.png
  Auto_Equipment.png
  19.3 KB · Görüntüleme: 77
 • Permanent_Buffs.png
  Permanent_Buffs.png
  19.7 KB · Görüntüleme: 84
 • Packages.png
  Packages.png
  19.3 KB · Görüntüleme: 87
 • Server_Features.png
  Server_Features.png
  19.4 KB · Görüntüleme: 81
 • New_Reverse_System.png
  New_Reverse_System.png
  12.4 KB · Görüntüleme: 80
 • New_Reverse_System.png
  New_Reverse_System.png
  12.4 KB · Görüntüleme: 79
 • reverse.gif
  reverse.gif
  936.4 KB · Görüntüleme: 86
 • Item_Linking.png
  Item_Linking.png
  11.5 KB · Görüntüleme: 81
 • FTW_Counter.png
  FTW_Counter.png
  11.7 KB · Görüntüleme: 82
 • Dance_Emotes.png
  Dance_Emotes.png
  11.8 KB · Görüntüleme: 83
 • Custom_Uniques_Notifications.png
  Custom_Uniques_Notifications.png
  13.4 KB · Görüntüleme: 80
 • Model_Switchers.png
  Model_Switchers.png
  12.3 KB · Görüntüleme: 82
 • models.gif
  models.gif
  832 KB · Görüntüleme: 84
 • Alchemy_Plus.png
  Alchemy_Plus.png
  11.7 KB · Görüntüleme: 81
 • bandicam_2023-03-24_14-57-02-997.gif
  bandicam_2023-03-24_14-57-02-997.gif
  254.3 KB · Görüntüleme: 79
 • Permanent_Alchemy_Material.png
  Permanent_Alchemy_Material.png
  13 KB · Görüntüleme: 79
 • PERMAN_ALCHEMY_MATERIAL.gif
  PERMAN_ALCHEMY_MATERIAL.gif
  1.1 MB · Görüntüleme: 59
 • Discord_Integration.png
  Discord_Integration.png
  12.6 KB · Görüntüleme: 83
 • VIP_Crests.png
  VIP_Crests.png
  11.1 KB · Görüntüleme: 84
 • Character_Icons.png
  Character_Icons.png
  12.4 KB · Görüntüleme: 88
 • Title.png
  Title.png
  85.5 KB · Görüntüleme: 86
 • Honor_System.png
  Honor_System.png
  19.5 KB · Görüntüleme: 80
 • bronze1.png
  bronze1.png
  3.9 KB · Görüntüleme: 68
 • bronzeme2.png
  bronzeme2.png
  5.6 KB · Görüntüleme: 72
 • bronze3me3.png
  bronze3me3.png
  7.2 KB · Görüntüleme: 64
 • gold.png
  gold.png
  9 KB · Görüntüleme: 65
 • Honor_Points.png
  Honor_Points.png
  11.7 KB · Görüntüleme: 79
 • Osiris_Currencies.png
  Osiris_Currencies.png
  20 KB · Görüntüleme: 83
 • Arena_Coin.png
  Arena_Coin.png
  11.6 KB · Görüntüleme: 86
 • Gold_Coin.png
  Gold_Coin.png
  11.2 KB · Görüntüleme: 82
 • Silk_Per_hour.png
  Silk_Per_hour.png
  18.7 KB · Görüntüleme: 84
 • bandicam_2023-03-24_14-09-45-675.gif
  bandicam_2023-03-24_14-09-45-675.gif
  1.9 MB · Görüntüleme: 82
 • Daily_Quest_Table.png
  Daily_Quest_Table.png
  57.7 KB · Görüntüleme: 83
 • SOX_System.png
  SOX_System.png
  18.9 KB · Görüntüleme: 83
 • Seal_Of_Nova.png
  Seal_Of_Nova.png
  11.8 KB · Görüntüleme: 59
 • Egy_A.png
  Egy_A.png
  10.4 KB · Görüntüleme: 84
 • Egy_B.png
  Egy_B.png
  10.5 KB · Görüntüleme: 80
 • Thread_Line.png
  Thread_Line.png
  9.6 KB · Görüntüleme: 80
 • Holy_Water_Temple.png
  Holy_Water_Temple.png
  19.7 KB · Görüntüleme: 72
 • China_Balance.png
  China_Balance.png
  19.3 KB · Görüntüleme: 75
 • image.png
  image.png
  88.5 KB · Görüntüleme: 77
 • Dungeons.png
  Dungeons.png
  18.5 KB · Görüntüleme: 75
 • 1.png
  1.png
  226.3 KB · Görüntüleme: 78
 • 1BoAcab.png
  1BoAcab.png
  19.4 KB · Görüntüleme: 59
 • Jobbing_System.png
  Jobbing_System.png
  19.5 KB · Görüntüleme: 75
 • Traders_profit.png
  Traders_profit.png
  12 KB · Görüntüleme: 62
 • Hunters_profit.png
  Hunters_profit.png
  11.9 KB · Görüntüleme: 78
 • Thieves_profit.png
  Thieves_profit.png
  11.9 KB · Görüntüleme: 58
 • Petra_Trade.png
  Petra_Trade.png
  19.6 KB · Görüntüleme: 62
 • 3.png
  3.png
  229.1 KB · Görüntüleme: 78
 • Schedule.png
  Schedule.png
  10.9 KB · Görüntüleme: 96
 • Job_Temple.png
  Job_Temple.png
  18.6 KB · Görüntüleme: 75
 • Job_Temple_Portal.png
  Job_Temple_Portal.png
  12.4 KB · Görüntüleme: 53
 • 2.png
  2.png
  237.9 KB · Görüntüleme: 78
 • Wanted_System.png
  Wanted_System.png
  19.6 KB · Görüntüleme: 74
 • Wanted.png
  Wanted.png
  106.9 KB · Görüntüleme: 88
 • NPC_Information.png
  NPC_Information.png
  20.1 KB · Görüntüleme: 76
 • Osiris_Portals.png
  Osiris_Portals.png
  19 KB · Görüntüleme: 79
 • 4.png
  4.png
  243.9 KB · Görüntüleme: 80
 • image (1).png
  image (1).png
  80.2 KB · Görüntüleme: 72
 • Orisis_Drops.png
  Orisis_Drops.png
  18.9 KB · Görüntüleme: 69
 • Drops_Table.png
  Drops_Table.png
  131.2 KB · Görüntüleme: 87
 • Magic_POP.png
  Magic_POP.png
  18.4 KB · Görüntüleme: 78
 • pop_1.gif
  pop_1.gif
  373 KB · Görüntüleme: 70
 • Top_Level_Event.png
  Top_Level_Event.png
  19.5 KB · Görüntüleme: 70
 • Auto_Events.png
  Auto_Events.png
  18.9 KB · Görüntüleme: 73
 • Nexus_Heart_Event_Exclusive.png
  Nexus_Heart_Event_Exclusive.png
  21 KB · Görüntüleme: 68
 • War_Of_League_Event.png
  War_Of_League_Event.png
  21.1 KB · Görüntüleme: 70
 • warofleague.png
  warofleague.png
  10.4 KB · Görüntüleme: 67
 • Rewards.png
  Rewards.png
  11.1 KB · Görüntüleme: 72
 • Rules.png
  Rules.png
  10.4 KB · Görüntüleme: 69
 • Trivia.png
  Trivia.png
  10.5 KB · Görüntüleme: 79
 • Lucky_Global.png
  Lucky_Global.png
  11.8 KB · Görüntüleme: 75
 • Hide_n_Seek.png
  Hide_n_Seek.png
  11.5 KB · Görüntüleme: 71
 • Kill_The_GM.png
  Kill_The_GM.png
  11.3 KB · Görüntüleme: 75
 • Survival_Arena.png
  Survival_Arena.png
  12.1 KB · Görüntüleme: 90
 • Rules.png
  Rules.png
  10.4 KB · Görüntüleme: 71
 • Madness_Event.png
  Madness_Event.png
  12.1 KB · Görüntüleme: 70
 • Last_Man_Standing.png
  Last_Man_Standing.png
  12.4 KB · Görüntüleme: 66
 • Daily_Medusa.png
  Daily_Medusa.png
  19.4 KB · Görüntüleme: 72
 • 5.png
  5.png
  259.9 KB · Görüntüleme: 70
 • Offline_Events.png
  Offline_Events.png
  18.9 KB · Görüntüleme: 83
 • Virus_Total.png
  Virus_Total.png
  18.7 KB · Görüntüleme: 72
 • NsuWcab.png
  NsuWcab.png
  360.6 KB · Görüntüleme: 77
 • PERMAN_ALCHEMY_MATERIAL.gif
  PERMAN_ALCHEMY_MATERIAL.gif
  1.1 MB · Görüntüleme: 88
 • Small_Tables_Basic_Info.png
  Small_Tables_Basic_Info.png
  42.1 KB · Görüntüleme: 76
 • Small_Tables_Basic_Info_-_Filter.png
  Small_Tables_Basic_Info_-_Filter.png
  40.7 KB · Görüntüleme: 85
 • OSIRIS_HEADER.png
  OSIRIS_HEADER.png
  463.6 KB · Görüntüleme: 81
 • website.png
  website.png
  6.1 KB · Görüntüleme: 95
 • discord.png
  discord.png
  5.5 KB · Görüntüleme: 84
 • facebook.png
  facebook.png
  5.1 KB · Görüntüleme: 81
Son düzenleme:

tahkipat

Water Ghost
Bilgiler
Katılım
18 Haz 2023
Mesajlar
7
Tepkime puanı
0
Puanları
1
DeathMachine guildi olarak oynuyoruz
 

Bu konuyu okuyanlar:


Üst