Yardım Phbot Manager Üzerinde 3. Hesabımı Açamıyorum

peyotef

Water Ghost
Bilgiler
selam arkadaşlar iyi akşamlar herkese ben tr sroda iki char ile kasıyorum aynı bilgisayardan fakat 2 den fazla char açmam gerekiyor biraz bakındım internete videolarda denilenleri yaptım managerin ayarlar kısmında bind ipyi de boş bırakmadım ama hala 3. chara giremiyorum ip sınırı var diyor nasıl yapagbilirim yardımcı olabilecek olan var mı ?

RanstaMonsta

Level up worldwide
Bilgiler
Selam, iyi akşamlar. IP sınırından dolayı sorun yaşıyorsanız Proxy işinizi çözecektir diye düşünüyorum fakat RuSro en fazla 2 client'e izin veriyor diye biliyorum.

peyotef

Water Ghost
Bilgiler
Selam, iyi akşamlar. IP sınırından dolayı sorun yaşıyorsanız Proxy işinizi çözecektir diye düşünüyorum fakat RuSro en fazla 2 client'e izin veriyor diye biliyorum.
yanıtınız için teşekkür ederim ücretsiz proxy varmıdır yoksa ücretli olarakmı temin edebilirim. rusro değilde trsro için kullanıcam

RanstaMonsta

Level up worldwide
Bilgiler
yanıtınız için teşekkür ederim ücretsiz proxy varmıdır yoksa ücretli olarakmı temin edebilirim. rusro değilde trsro için kullanıcam
Ah evet kusura bakmayın, TRSRO olduğunu belirtmişsiniz. Ücretsiz proxy bulsanız da kullanmanızı tavsiye etmem sorun yaşarsınız, yakın zamanda phBot proxy satışlarına başladı, kendi siteleri üzerinden satın alabilirsiniz: phBot | Silkroad Online Bot veya diğer satış yapan sitelere göz atabilir ve kullanım videolarını izleyebilirsiniz. Her bir proxy ile 2 karakteri sorunsuz kullanabilirsiniz. Rica ederim :)

Bu konuyu okuyanlar: