80 Cap Target Online | 80 Cap Chinese | Job Based | Quest System | Activity | G.O 06/10/2023

target

Mangyang
Bilgiler
header.png

facebook.pngdiscord.pngwebsite.png

info.png

Oyunumuzun tasarlarken play2win sistemini baz alarak tasarladık,sizleri aşırı fazla item ve
level konuları ile vaktinizi almadan oyundan keyif almanız üzerine bir sistem tasarımı yaptık.

ayrac2.png

Sizlere daha kolay ve oynanabilir bir oyun sunmak için 7 DG'ye kadar +5 FB itemleri sizlere otomatik olarak verecektir.

starter items.png

ayrac2.png

auto equipment.png

Auto Equipment sayesinde 1-7 DG Arası itemlerinizi ücretsiz olarak temin edebileceksiniz.

ayrac2.png

new features.png

ayrac2.png

weekly rewards.png

Etkinlik seven oyuncularımızı ödüllendirmek istedik ve haftalık cash ödüllü rank sistemini getirdik .
Charakter Analyzer kısmındaki puanlarınızın toplamı Dynmaic Ranks kısmındaki Weekly Rank bölümüne yansıtılacak ve her hafta sıralamaya giren oyuncularımıza ödül vereceğiz.

1. 35$
2. 2000 Silk
3. 1500 Silk

ayrac2.png

QUEST MANAGER.png

NPC_questmanager.png

Jangan'da bulunan Quest Manager Jumanj üzerinden çeşitli görevler ile oyundaki gidişatınızı hızlandırabilir ve çeşitli mataryerler elde edebilirsiniz.
10 dan fazla Quest seçeneği ile sizlere sınırlı veya sınırsız olmak üzere farklı questler sunuyoruz.

ayrac2.png

NPC_dress.png

Jangan'da bulunan Dress Seller Miyene içerisindeki dressleri Gold karşılığında elde edebilirsiniz.

ayrac2.png

NPC_goldminer.png

Jangan'da bulunan Gold Miner Dzanum içerisindeki mataryalleri Gold ve Arena coin ile satın alabilirsiniz.

ayrac2.png

NPC_tittledealer.png

Jangan'da bulunan Title Dealer Shakur üzerinden title satın alabilirsiniz.

ayrac2.png

event teleport.png

Jandan'da bulunan Main Teleport üzerinden Medusa-Solo Unique Etkinliklerine giriş yapabilirsiniz.

ayrac2.png

mob slots.png

ayrac2.png

Mobs sorunu yaşamamanız için ve orjinalliği bozmamak adına var olan slotlarda güncelleme yapılmıştır.
Taklamakan & Roc montain slotları sizler için yeterli olacağını düşünüyoruz ayrıca bu slotların clonlarıda mevcuttur.

about item system.png

ayrac2.png

Oyunumuzda tek çeşit sox eşya bulunmaktadır.
Seal Of Sun eşyalarınızı 74+ tüm moblardan elde drop yoluyla elde edebilirsiniz.

magic pop.png

Magic pop nasıl elde edilir: Gold Miner'den gold ile satın alabilirsiniz, Uniquelerden Drop olarak elde edebilirsiniz,F10 dan satın alabilirsiniz.
Dress-GDF-Alchemy Booster

magic.jpg

ayrac2.png

honor system.png

Honor sistemini aktiflik üzerine kurduk. Etkinlikler ve Uniquelerden elde edeceğiniz honor point ile rank sıralamasına gireceksiniz.

Screenshot_21.png

target_eventhonors.png

target_uniquehonor.png

target_otherevents.png

ayrac2.png

job cave.png

Giriş level limit 80 olacak güncellendi - AP Sistemi devredışı bırakıldı.

target_jobcave tablo.png

ayrac2.png

job garden.png

Etkinlik başlamadan önce tüm oyuna duyuru geçilir,Jangan'da bulunan Main Teleport üzerinden giriş yapabilirsiniz.
oda içerisinde 3 tane unique spawn olmaktadır. Karkadann(int)-Khulood(str)-Kidemonas(int)

target_jobgarden tablo.png

ayrac2.png

bravery arena.png

Etkinlik başlamadan önce tüm oyuna duyuru geçilir,Jangan'da bulunan Bravery Arena isimli npc üzerinden giriş yapabilirsiniz
Oda içerisindeki Mobslardan 1 Silk drop, Uniquelerden 5 Silk Drop düşmektedir.
Mobslar sizlere yüksek exp vermektedir.
Monster Hunt Bravery Arena görevini alıp tamamladığınızda silklere 20k sp,5mgold,50 silk vermektedir.

madness arena.png

Etkinlik başlamadan önce tüm oyuna duyuru geçilir,Jangan'da Event So-Ok üzerinden etkinliğe giriş yapabilirsiniz, Etkinlik girişleri Son 1 Dakikka kala aktif olacaktır.
Madness Arena etkinliği başladığında öncelikle INT Unique daha sonra STR Unique spawn olmaktadır. Unique kesen kişiler ödüllere sahip olacaktır, ayrıca killcounter giren ilk 3 kişiye ödül verilecektir.

100 silk
75 silk
50 silk
Unique Killer 100 Silk

ayrac2.png

survival arena.png

Etkinlik başlamadan önce tüm oyuna duyuru geçilir,Jangan'da Event So-Ok üzerinden etkinliğe giriş yapabilirsiniz, Etkinlik girişleri Son 1 Dakikka kala aktif olacaktır.
Survival Arena içerisinde kill başı 2 honor point elde edeceksiniz, 1 karakteri maximum 3 defa kesebilirsiniz.
Killcounter giren 5 oyuncuya ödül verilecektir.
Not: kestiğiniz her oyuncudan 1 adet arena coin kazanabilirsiniz 1 oyuncuyu maximum 3 defa kesebilirsiniz.

Ödül: 1.150 silk 2.100 silk 3.75 silk 4. 50 silk 5.50 Silk

ayrac2.png

ghost killer.png

Etkinlik başladıktan sonra tüm oyuncular görünmez olacaktır ve her 5 sn'de 1 oyuncunun görünmezliği açılacak ve içerdeki tüm oyuncuları görünmezliği açılan oyuncuyu kesmeye çalışacaktır.
Son kalan oyuncu etkinliği kazanmış olacaktır. Not: içerde kill başı 1 honor alabilirsiniz.

Ödül: 200 Silk

ayrac2.png

drunk event.png

Oda içerisinde adeta sarhoş olacaksınız oda içerisinde sürekli mobslar spawn olacak ve bu mobslardan kaçmaya çalışıp en son ölen kişi siz olmaya çalışacaksınız

Ödül:150 Silk

ayrac2.png

catacomb.png

İçerde toplamda 21 Adet unique atmaktadır,Kesen kişiler unique başı 25 Silk kazanacaktır. Son unique kesen kişi 100 Silk kazanacaktır.

ayrac2.png

chaos arena.png

oda içerisinde karakterleriniz en yüksek performans boyutuna ulaşmış olacaktır, tüm karakterler rakiplerini tek vuruş ile öldürebilecektir.

son kalan oyuncu 200 Silk kazanacaktır.

ayrac2.png

MEDUSA.png

Etkinlik başlamadan önce tüm oyuna duyuru geçilir,Jangan'da bulunan Main Teleport üzerinden medusa odasına giriş yapabilirsiniz.

target_medusa tablo.png

ayrac2.png

solo unique.png

Etkinlik başlamadan önce tüm oyuna duyuru geçilir,Jangan'da bulunan Main Teleport üzerinden giriş yapabilirsiniz.
oda içerisinde party kurulumu kapalıdır

target_solo unique tablo.png

ayrac2.png

ghost archer.png

Ghost Archer Jangan haritasında herhangi bir noktada spawn olur kesildikten 6 saat sonra tekrar spawn olmaktadır.

target_ghost archer.png

ayrac2.png

job system.png

Buy:7.5m

Hotan-Downhang: 11m Profit
Jangan-Downhang:11m Profit
Hotan-Jangan: 23m Profit

Special Caravan: Belirli olan saatlerde çekeceğiniz kervan size sattığınız mal başına 1.5m extra gold verecektir.

[Hunter]: 6 Slot mal satışından elde ettiği 2m Kar elde etmektedir.
[Thief]: 6 Slot mal sattığı taktirde 5.5m gold kazanacaktır, Special saatlerinde sattığı mallar'dan 10m gold kazanacaktır.

Job modunda katlettiğiniz karakter başına 1x honor point kazanırsınız,1 karakterden en fazla 3 defa honor point kazanabilirsiniz,kestiğiniz karakterde honor point yoksa honor point kazanamazsınız,

ezgif.com-video-to-gif.gif

PH Bot otomatik kervan alım satımlarından sizleri korumak için kervan alımlarında recaptcha sistemini devreye aldık.

ayrac2.png

1VS1.png

Etkinliğe günde 1 defa katılabilirsiniz kazanan oyuncuya 5x arena coin sahibi olur.

ayrac2.png

BATTLE ARENA.png

Arena Kayıtlırınızı Şehirlerde bulunan Arena Manager üzerinden yapabilirsiniz.

Battle Arena Random: Kazanan oyunculara 3x honor point ve 5x arena coin ödülü alır / Kaybeden oyuncular 1x honor 2x arena coin ödülü alır.
Battle Arena Party: Kazanan party 7x honor point ve 10x arena coin ödülü alır / Kaybeden oyuncular 3x honor point ve 5x arena coin ödülü alır.

ayrac2.png

styria clash.png

Etkinlik başlamadan önce tüm oyuna duyuru geçilir,Main Menü içerisindeki Event Register kısmından kaydınızı yapabilirsiniz.

sistem sizleri rastgele bir takıma yönlendirir ve 2 takım arasında rekabet başlar,oda içerisinde box,unique ve rakip takımları kesebilirsiniz kestiğiniz rakip oyncu,box veya unique takımıza puan kazandıracaktır etkinlik sonunda en fazla puanı topayan takım etkinliği kazanmış olacaktır.

Ödül: Kazanan Takım 1x Honor Point & 50 Silk sahibi olacaktır.

ayrac2.png

DEFEND THE TOWER.png

Etkinlik başlamadan önce tüm oyuna duyuru geçilir,Main Menü içerisindeki Event Register kısmından kaydınızı yapabilirsiniz.
sistem sizleri rastgele bir takıma yönlendirir ve 2 takım arasında rekabet başlar,

Ödül: Kazanan Takım 1x Honor Point & 50 Silk sahibi olacaktır.

ayrac2.png

lms arena.png

Etkinlik başlamadan önce tüm oyuna duyuru geçilir,Jangan'da bulunan Main Teleport üzerinden giriş yapabilirsiniz.Oda içerisinde party kurulumu kapalıdır
Kill başı 1 Honor point alırsınız
Kazanan kişi 5 Honor point alır.

FTW.png

Kale içerisinde killcounter mevcuttur guildinizin toplam kill sayısını tablo üzerinden görebileceksiniz.
Her hafta kale savaşını kazanan guilde 200$ ödül verilecektir.
Not: Katılan Guild sayısı ve oyunun ekonomik durumu göz önüne alınarak ödül miktarında değişiklik yapılabilinir.

image (1).png

ayrac2.png

search.png

Etkinlik başlamadan önce tüm oyuna duyuru geçilir haritaların bazı bölgelerine rastgele unique spawn olmaktadır bulup kesen oyuncu etkinliği kazanmış olacaktır.

Ödül: 100 Silk

ayrac2.png

lucky global.png

Etkinlik süresi boyunca atacağınız globallar arasınd rast gele bir oyuncu çekiliş ile seçilecek ve etkinliği kazanmış olacaktır.

Ödül: 10x Global

ayrac2.png

UCKY PT.png

Sistemin belirlemiş olduğu party from sayısını açan oyuncu etkinliği kazanmış olacaktır.

Ödül: 50 Silk

ayrac2.png

Alchemy.png

Sistemin belirlemiş olduğu iteme en kısa sürede istenilen + basan oyuncu etkinliği kazanmış olacaktır.

Ödül: 50 Silk

ayrac2.png

Event Schedule

Ekli dosyalar

• server information.png
    server information.png
    243.6 KB · Görüntüleme: 1,487
  • new features.png
    new features.png
    2.9 MB · Görüntüleme: 93
  • about item system.png
    about item system.png
    611.3 KB · Görüntüleme: 64
  • NPC_icondealer.png
    NPC_icondealer.png
    162.7 KB · Görüntüleme: 58
  • target_otherevents.png
    target_otherevents.png
    158.8 KB · Görüntüleme: 58
  • ayraç.png
    ayraç.png
    10.8 KB · Görüntüleme: 142
  • ghost killer.png
    ghost killer.png
    555.6 KB · Görüntüleme: 58
  • ghost killer.png
    ghost killer.png
    555.6 KB · Görüntüleme: 98
  • jg random unique.png
    jg random unique.png
    536.8 KB · Görüntüleme: 81
  • BATTLE ARENA.png
    BATTLE ARENA.png
    503.5 KB · Görüntüleme: 61
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    226.9 KB · Görüntüleme: 60
  • p401unu.gif
    p401unu.gif
    1.4 MB · Görüntüleme: 58
  • server information.png
    server information.png
    243.6 KB · Görüntüleme: 58
  • image (1).png
    image (1).png
    738.8 KB · Görüntüleme: 61
  • info.png
    info.png
    249.2 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleme:

SpartacuS

Uruchi
Bilgiler
Güzel bir oyun olacak gibi başarılar diliyorum #rez

ahmtklnc

Mangyang
Bilgiler
İp pc limit kaç olacak acaba lvl master kaç lvl olacak bide

hamogh

Water Ghost
Bilgiler
very good game im in
IGN: TwinkedFaith

Valuex

Graphic Designer & Videographer
Bilgiler
Adil bir oyun olacaktır. Başarılar dilerim.

ozanakcay

Mangyang
Bilgiler
eregiona gidenler ağlıyor şuan .

METODAYIII

Mangyang
Bilgiler
Öncelikle Selamun aleyküm . Sw kötülemek amacıyla baska swlerden gelen biri değilim ama yeni başlayan arkadaslar icin baslamadan önce bilmesini istedigim basımdan gecen olayı anlatmak ıstıyorum.

Oyun içi trade ile item takası yaptıgımız bır kullanıcının sonradan fikrini değiştirip item geri istemesiyle discorda ticket attı ve carım hic sorgu sualsız banlandı. ardından bende tıcket atıp sebebını sordum, scofild denen namussuz aşşalık adam ile oyuncu arasında kı konusmanın ss nı attı bana scofild, bende böyle bır durumla karsı karsıya kalacagımı bıldıgım ıcın telefondan video kaydı cektım ve video kaydını kendısıne attım. TRADEden bakın zorla bir sey yok kafasına silah dayamadım zorla bir şey yaptırmadım'' itemi geri vermemi söyledi bende kendısıne TAKASI gerceklestırdıgımız oyuncunun keyfıne gore iş yapmak ıstemedıgımı itemi vermiyecegimi söyledim ve BİRADER kelimesi kullandım BİRADER dedigim için, Scofild denen kahpenın evladı NE ANAMI NE BACIMI BIRAKTI. BU ADAM YETKILI BEYLER SW SİZ DÜŞÜNÜN ve komple ban attı. OYUNA PARA YATIRACAK ARKADASLAR VE EMEK VERCEK ARKADASLARA SÖYLEMEK İSTEDİGİM BİR SEY VAR. ARKADAŞLAR CARINI 5 SANİYE İCİNDEN ADALETSİZ BİR SEKİLDE BANLABİLİR VE BÜTÜN PARA VE EMEGİNİZZ ÇÖP OLABİLİR SADECE BUNU DİKKATA ALMANIZ ICIN ÜŞENMEDEN YAZMAK İSTEDİM ALLAHA EMANET

target

Mangyang
Bilgiler
Öncelikle Selamun aleyküm . Sw kötülemek amacıyla baska swlerden gelen biri değilim ama yeni başlayan arkadaslar icin baslamadan önce bilmesini istedigim basımdan gecen olayı anlatmak ıstıyorum.

Oyun içi trade ile item takası yaptıgımız bır kullanıcının sonradan fikrini değiştirip item geri istemesiyle discorda ticket attı ve carım hic sorgu sualsız banlandı. ardından bende tıcket atıp sebebını sordum, scofild denen namussuz aşşalık adam ile oyuncu arasında kı konusmanın ss nı attı bana scofild, bende böyle bır durumla karsı karsıya kalacagımı bıldıgım ıcın telefondan video kaydı cektım ve video kaydını kendısıne attım. TRADEden bakın zorla bir sey yok kafasına silah dayamadım zorla bir şey yaptırmadım'' itemi geri vermemi söyledi bende kendısıne TAKASI gerceklestırdıgımız oyuncunun keyfıne gore iş yapmak ıstemedıgımı itemi vermiyecegimi söyledim ve BİRADER kelimesi kullandım BİRADER dedigim için, Scofild denen kahpenın evladı NE ANAMI NE BACIMI BIRAKTI. BU ADAM YETKILI BEYLER SW SİZ DÜŞÜNÜN ve komple ban attı. OYUNA PARA YATIRACAK ARKADASLAR VE EMEK VERCEK ARKADASLARA SÖYLEMEK İSTEDİGİM BİR SEY VAR. ARKADAŞLAR CARINI 5 SANİYE İCİNDEN ADALETSİZ BİR SEKİLDE BANLABİLİR VE BÜTÜN PARA VE EMEGİNİZZ ÇÖP OLABİLİR SADECE BUNU DİKKATA ALMANIZ ICIN ÜŞENMEDEN YAZMAK İSTEDİM ALLAHA EMANET
konuyla ilgileneceğim fakat dolandırılma olayılarına karşı hassasız hiç bir oyunucumuzun madur olmasını istemeyiz scofield ile bir görüşeyim detayları öğreneyim

Bu konuyu okuyanlar:

Etiketler
80 cap 1x server 80 cap silkroad 80 cap silkroad server silkroad 100 cap ch silkroad server sro private tanıtım sro pvp advertising sro server sro server advert target sro