120 Cap Brutal Online 120 Cap EU & CH | Emek Server | Awaken System | Kapanan Serverlerden Sıkılmadınız mı ? | Bu Macera Tam Sana Göre ! | 500 + Online !

nonameboy

Mangyang
Bilgiler
İçerik güzel uzun soluklu tam istediğim gibi ekibim ve ben oynamayı düşünüyoruz :giggle:

busonay95

Mangyang
Bilgiler
Umarım Rekabetin Bol Küfürün az oldugu kitle olur #GALVATRON 100 Gundur acık olan 80 cap'ı oynuyorum sorunsuz bir şekilde yönetim olsun vs olsun cok memlunuz ekip arkdaşlarım olarak gerçekten hakkını veren bir yönetim ve oyun stili Brutal Online Candır Gerisi Heycandır <3

ByMrNz

BeakYung The White Viper
Bilgiler
Umarım Rekabetin Bol Küfürün az oldugu kitle olur #GALVATRON 100 Gundur acık olan 80 cap'ı oynuyorum sorunsuz bir şekilde yönetim olsun vs olsun cok memlunuz ekip arkdaşlarım olarak gerçekten hakkını veren bir yönetim ve oyun stili Brutal Online Candır Gerisi Heycandır <3
Güzel görüşünüz ve düşünceniz için teşekkürler. Her zamanki gibi uzun soluklu kapanmama garantili oyun sunmak buranın mantelitesi tamamen bu şekilde ilerleyecek başarılar dilerim.

nguedit

Mangyang
Bilgiler
Tasarımlarını yaparken bir o kadar zevk aldıgım oyun. Daimi olarak aylarca hizmet saglacak bu oyuna girmenizi tavsiye ederim. Paranızın güvende olacagı tek oyun diyebilirim.

ByMrNz

BeakYung The White Viper
Bilgiler
Tasarımlarını yaparken bir o kadar zevk aldıgım oyun. Daimi olarak aylarca hizmet saglacak bu oyuna girmenizi tavsiye ederim. Paranızın güvende olacagı tek oyun diyebilirim.
değerli yorumun için teşekkür ederim. Seninle çalışmak çok büyük zevkti nice işlere <3

Sifenks

Mangyang
Bilgiler
Tanıtım çok tadında olmuş hem okutuyor hemde iç açıcı eklentiler yapılmış. R sro skilleri dikkatimi çekti Chinese'de güçlendirilmiş. _SifenkS_ olarak oyunda yer alacağım.

disha1896

Mangyang
Bilgiler
it's Awesome Sro D13 with Perfect Sys for more Fun Ty Brutal Team for this FUN <3

Chr : Wick

Laxon

Mangyang
Bilgiler
Başarılar dilerim. Tanıtım fazlasıyla açıklayıcı.
Laxon

Sirius

Isyutaru
Bilgiler
Başarılar dilerim kardeşim.

kasadam213

Mangyang
Bilgiler
uzun zamandır 120 oynamıyordum başarılar nick: muscleman

leylailemecnun09

Mangyang
Bilgiler
sabırsızlıkla bekliyorum güzel olmuş ch için yapılanlar nick : LMML

Bu konuyu okuyanlar:

Etiketler
@silkroad @silkroad online @silkroad private brutal brutal online sro brutal silkroad silkroad 120 cap silkroad server sro 120 cap server