80 Cap Freya Online v2 | 80 CAP | ONLY CH | JOB BASED | ACTIVITY | REAL 300$ KALE SAVAŞ ÖDÜLÜ | GO 12.04.2024

Cansro

Mangyang
Bilgiler
Tanıtım güzel 80 cap göre baya dolu dolu olmuş
Ordayızz beklemedeyiz

Theboss

Mangyang
Bilgiler
1 inci sezondaa oyunda bulundum ancak editör öyle kazıklamış ki sizi çok geçmiş olsun valla gördügüm kadarıyla adam gibi adamsınız ben 250 tl donate yapmıstım paramı geri aldım vur kaç sro degil her sıkıntıda aramızda olan freya masterlerı burdada sizinle olacaz

Damageking

Mangyang
Bilgiler
Tanıtım güzel ancak npc görselleri tam anlamıyla eklenmemiş
Eklenir diye düşünüyorum freya ya tam destek göler adam gibi adam 1 kere olumsuz bir eey duymadım

Hyperxx

Mangyang
Bilgiler
JagerMeister (deniz) ile bir çok serverda player olarak yer aldım
Kendisi ciddi bir kişilik dürüst ve karakter sahibi bir insan duyduk ki II sezon acıyormus ayın 12 sinde GUN guildi olarak 14 Player arkadasımla kesinlikle burda olacagım

Ramux

Mangyang
Bilgiler
Gelsekmi bilemedim ilk sezonda dilimiz yandı oyun oynayamadık ancak yaptıgımız donatelet yerine geldi karar vericez duruma göre başlarız
Vur geç degilsiniz ama aslanın azı yandı bi kere
Ama sizin karakteriniz güven vericiliginiz çok başka boyutta arkadaslarla karsr verir 2 guild dolu dolu ekiple burda olucagız

srodeam

Mangyang
Bilgiler
Pearl Online 90 cap tanıtımını çalıp yapmış ondan sonra yan hesaplardan yazıp seviniyor bide ahaha cok komiksiniz böyle kalitesiz adamların serverına gitmeyin editörü bile belirsiz max gideceği 3 gün bu serverin tanıtımdan bakıldıgı üzere tekrar soyluyorum hem çalıntı hemde başlıklardan anlıcağınız gibi hazır şablon üzerinden yapılmıştır dicek birşey yok daha komikler sizi.

Burkeyy

Mangyang
Bilgiler
Pearl Online 90 cap tanıtımını çalıp yapmış ondan sonra yan hesaplardan yazıp seviniyor bide ahaha cok komiksiniz böyle kalitesiz adamların serverına gitmeyin editörü bile belirsiz max gideceği 3 gün bu serverin tanıtımdan bakıldıgı üzere tekrar soyluyorum hem çalıntı hemde başlıklardan anlıcağınız gibi hazır şablon üzerinden yapılmıştır dicek birşey yok daha komikler sizi.
hocam farklı farklı platformlarda karalamak adına bazı hamlelerin var diğer platformda cevabını verdiğim gibi Pearl Online yapımcısı olarak bu serverin editörlüğünü ve tasarım afişini üstlendim.Herhangi bir şey olmayacaktır teşekkürler.

ferhat4149

Mangyang
Bilgiler
E.s şimdiden hayırlısıyla baslicaz bizde

Bu konuyu okuyanlar: