Geçmişten günümüze bazı grafik değişimleri

Purple

BeakYung The White Viper
Bilgiler
Çoğu insanın bilmediği hatta daha önce görmediği, belki de görse bile hafızalarında yer etmeyen bazı ayrıntıları bugün sizlerle paylaşacağım.
Silkroad Online'nın 2003-2004 arası kullandığı client ve datalarda bazı npc ve moblarda kıyafetler oldukça dekolteli ve açık durumda, 2004 den sonra ve günümüzde ise bu npc ve moblarda bazı dekolteler kapatılmış ve günümüzdeki haline getirilmiştir. Bu görüntüler 2004 Test clientinde emulator aracılığı ile çekilmiştir.

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

9.png

10.png

11.png

12.png

Bu görüntüleri hatırlatıp tebessüm ettirebildiysek ne mutlu bize :)

Filiz

Mangyang
Bilgiler
jangan ön kapıda pvp yapanlar için stall kurup, normalde içerdeki npc'de 500 golda satılan cape'lerden çeşit çeşit stoklayıp 1k'ya sattığım çulsuz zamanlarımı aklıma getiren konu. gece gündüz mob keserek ekmeğimi taştan çıkarmıyordum belki ama en azından aga 10 k pls diye de gezmiyordum; alın terimle kazanıyordum. köpek alma hayalime gitgide yaklaşıyordum.

tabii bu uzun sürmedi. stall'un önünü boş görmeyen bazı oçlar bana özenip aynı işi yapmaya başladı ve oluşan rekabet yüzünden fiyat kırıla kırıla 600 golda kadar geldi. bir araya gelip ortak bir taban fiyat belirleyelim, hiç değilse esnaf eşit kazansın diye çabalasam da; "fuk u fukin noob" cevabıyla birlikte artık bandit dağlarının yolunu tutma zamanının geldiğini anlamıştım.

Highness

Mangyang
Bilgiler
Silkroadda böyle birşey olduğuna ilk kez şahit oldum :D

Metaren

Yeoha
Bilgiler
jangan ön kapıda pvp yapanlar için stall kurup, normalde içerdeki npc'de 500 golda satılan cape'lerden çeşit çeşit stoklayıp 1k'ya sattığım çulsuz zamanlarımı aklıma getiren konu. gece gündüz mob keserek ekmeğimi taştan çıkarmıyordum belki ama en azından aga 10 k pls diye de gezmiyordum; alın terimle kazanıyordum. köpek alma hayalime gitgide yaklaşıyordum.

tabii bu uzun sürmedi. stall'un önünü boş görmeyen bazı oçlar bana özenip aynı işi yapmaya başladı ve oluşan rekabet yüzünden fiyat kırıla kırıla 600 golda kadar geldi. bir araya gelip ortak bir taban fiyat belirleyelim, hiç değilse esnaf eşit kazansın diye çabalasam da; "fuk u fukin noob" cevabıyla birlikte artık bandit dağlarının yolunu tutma zamanının geldiğini anlamıştım.

Forumda bir konuya yorum yazarak, olağanüstü zamanda yolculuk güçlerini bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Yazının kısa olduğunu ve çabuk biteceğini fark ettiğim için her cümle de es verdim, o günlere resmen geri döndüm. :cry:

Bu konuyu okuyanlar:

Etiketler
silkroad grafik değişimi silkroad graphics silkroad online 2003 silkroad online 2004 silkroad online beta sro beta sro beta screen shoots sro graphics