80 Cap Merv-Kashgar | 80 Cap Kademeli | CH-EU | Orijinal Deneyim | BOT YOK | Oyna Kazan

PlayMerv

Mangyang
Bilgiler

JNTyVk5.png

3 yıllık başarının devamı niteliğindeki Merv'in en yeni projesine hoş geldiniz!

wNhWIrx.png

pltHmuA.png

Yukarıdaki bağlantılar tek resmi bağlantılardır, başka herhangi bir bağlantıyı kullanmanın riski size aittir.

1.png

TR_EconomicsMV.png

TR_Honor_SystemMV.png

TR_FeaturesMV.png

TR_EventsMV.png

Konumuzu sonlandırırken, çok kısa bir açıklama yapmak istiyoruz.

Merv her zaman topluluk tarafından topluluk için tasarlandı ve tasarlanacak, bir ekip olarak değer verdiğimiz tek şey temiz bir oyun ve herkes için adil bir ortam, Merv'e giriş yaptığınız andan itibaren zamanınızın tadını çıkarmanızı istiyoruz.

Oyunun her zaman bir oyun olduğunu ve ikinci bir iş olmadığını, bir oyuncu olarak oyundan zevk alma hakkını kazanmamanız gerektiğini ve ilk dakikadan beri oyundan zevk almıyorsanız, bunun oyunun hatası ve tasarım hatası olduğunu biliyoruz.

Advertising by Zooba

Zooba

Arapça Çeviri - Arap Oyunculara Ulaşın
Bilgiler
wowwwww that’s awesome ❤️

easyboyeasy

Water Ghost
Bilgiler
Güzel gözüküyor tanıtımda eu ch dengelemesi ile ilgili bir şey göremedim. CH de bazı skillerin bufflı olması gibi.

RioDeJaneiro

Mangyang
Bilgiler
EU - CH dengesi ne durumda? Hiç oynanma varmı herhangibi skiller vs defans? Herşey orjinal isrodaki gibi bozulmamış şekilde ise ona göre karakter açacağım? Açıklamada yapılmamış çünkü?

themesis

Mangyang
Bilgiler
Kaşgarlı mahmutun da oynamak isteyeceği dünyanın en iyi oyunu mervi kaçırmayın pişman olursunuz ben giriyorum

Bu konuyu okuyanlar:

Etiketler
botsuz botsuz silkroad botsuz silkroad server merv merv sro mervsro no bot sro nonbot playmerv silkroad merv silkroad private silkroad server sro