110 Cap Poseidon Online l 110 Cap EU-CH l Her Gün REAL TL Ödüllü Etkinlikler l Hard RATE l Paysız l İngamesiz l 12.01.2024

rubby

Mangyang
Bilgiler
Şu discord bağlantısı hemen düzeltin geçersiz discord adresi Dior web site açilmiyor oo abi piyasada herkez server açarsa olacak olan Max bu olur

Crasher

Water Ghost
Bilgiler
Herkese Merhaba!
Oyunu DB'si ve Tanıtım konusu tarafıma aittir.
Bir şekilde DB kötü niyetli insanların eline geçip piyasaya sürülmüştür.
Başka bir İnsanın emeğine saygı duymayan Düzenbaz kişilerin Sunucularında bulunmayınız.
Tanıtım konumu inceleyerek doğrulayabilirsiniz. > 110 Cap - Pluto Online Season lll 110 Cap | 100$ Fortress War | Drop System | Job Based | Full Aktivity | Beta 17 - Açılış 24 Kasım 2023 !
Herkese iyi günler..
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Herkese Merhaba!
Başka bir İnsanın emeğine saygı duymayan Düzenbaz kişilerin Sunucularında bulunmayınız.
Tanıtım konumu inceleyerek doğrulayabilirsiniz. > 110 Cap - Pluto Online Season lll 110 Cap | 100$ Fortress War | Drop System | Job Based | Full Aktivity | Beta 17 - Açılış 24 Kasım 2023 !
Herkese iyi günler..
Başka birinin emeğine saygı duymayan sizin de emeğinize saygı duymayacaktır.

AragonAthena

Mangyang
Bilgiler
İnsanlar neden çalıntı işleri destekliyor? Bu adam hiçbir ilgiyi hak etmiyor

poseidonsro

Mangyang
Bilgiler
Şu discord bağlantısı hemen düzeltin geçersiz discord adresi Dior web site açilmiyor oo abi piyasada herkez server açarsa olacak olan Max bu olur
Discord URL yöntemine geçiş yaptığımız için düzenlemeyi unutmuştuk düzenledik ilginiz için teşekkürler.

İnsanlar neden çalıntı işleri destekliyor? Bu adam hiçbir ilgiyi hak etmiyor
Ne çalıntısı ne anlatıyorsun dostum? bu databeseyi satın aldım. bir sıkıntınız var ise discord kanalıma gelip ticket açabilirsiniz.

x

Herkese Merhaba!
Herkese iyi günler..

Başka birinin emeğine saygı duymayan sizin de emeğinize saygı duymayacaktır.
Herkesin emeğine saygı duyuyoruz. biz bu databeseyi birinden satın aldık ve kendi düzenimize göre uyarladık. databesen forum sayfalarında dolaşıyor databesenin güvenliğini kendin yapmalısın.

Son düzenleme:

rubby

Mangyang
Bilgiler
Adamlar forum sayfasindan db alarak server açmişlar buyur Silkroad online ne hale geldi nasıl adamlarin eline düştü emek yok çaba yok hazir db alayim server açayim boş zaman kaybı sadece

Vallah yazik yani adamlar tanitimi bile degistirmemiş plutonun aynisini yapmışlar bide diorki hazır db aldım ulan ne adamsiniz hazır db ile servermi açilir 😂

AragonAthena

Mangyang
Bilgiler
Bu adam sadece çabuk para kazanmak istiyor ve topluluğunu umursamıyor.Böyle adamlara destek verilmemeli

Anja

Mangyang
Bilgiler
Bu server 5. güne kalmaz patlar

Bu konuyu okuyanlar:

Etiketler
posedion silkroad silkroad 110 cap silkroad database silkroad forum silkroad online sro poseidon sro private sro server vsro forum vsro server vsro silkroad