Paylaşım vSRO mBot 2022 Crack - Reklamsız

Purple

BeakYung The White Viper
Bilgiler
2012 yılından beri kullandığımız mbotu reklamsız ve crackli haliyle sizlerle paylaşıyorum.
En güncel 2022 Crack ve reklamsız haliyle mbotu indirmek için aşağıdaki linke tıklayın.

Mbot Crack 2022 indirmek için tıklayın

Kullanım
1- Rar dosyasını klasöre çıkartmadan önce virüs programınızdan o klasörü dışlayın yada virüs programını kapatın. (Crack sebebiyle virüs programları zararlı yazılım olarak görecektir.)

2- Dosyaların içinde srocave-mbot uygulamasını yönetici olarak çalıştırın.
123.png

3-srocave-mbot dosyasını açtıktan sonra Start Mbot butonuna tıklayın.

Adsız.png

4-Isterseniz bu pencereyi kapatabilirsiniz.

Mbot Crack Çalışmaz İse kurmanız gereken dosyalar

Microsoft Visual C++
microsoft Net Framework 4.0

Not : Cannot find MSVCR100.dll hatası alanlar işletim sisteminize uygun olan dosyayı seçip kurmaları gerekiyor.

Download Microsoft Visual C++ 2010 Service Pack 1 Redistributable Package MFC Security Update from Official Microsoft Download Center

Son düzenleme:

fonalez

Captain Ivy
Bilgiler
Sonunda şu aptal facebook sayfalarına/sitelere yönlendirmeyen bir bot. Eline sağlık Erdem abim <3.

wqwert

Tiger Girl
Bilgiler
Efsane be kardeşim sen işinin erisin ellerine sağlık <3

SpartacuS

Uruchi
Bilgiler
Eline sağlık erdemim güzel bot kullanalım hemens

emingenco

Mangyang
Bilgiler
windows11 de hem .Net hem de visual c++ için daha yeni versiyonu oldugu için attığın linkleri kuramadım. "A newer version of Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable has been detected on the machine." Bu yüzdenbot açılmıyor sanırım, mbotu yönetici olarak açarken karşıma "mError sender v1.0" yazısı çıktı.Nasıl çözebilirim acaba ?

Purple

BeakYung The White Viper
Bilgiler
windows11 de hem .Net hem de visual c++ için daha yeni versiyonu oldugu için attığın linkleri kuramadım. "A newer version of Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable has been detected on the machine." Bu yüzdenbot açılmıyor sanırım, mbotu yönetici olarak açarken karşıma "mError sender v1.0" yazısı çıktı.Nasıl çözebilirim acaba ?
farklı bir probleminiz olabilir, özelden discord adresinizi iletin yardımcı olayım

manorl

Mangyang
Bilgiler
virüssüz mbot arıyordum teşekkür ederim :)

leqQ

Mangyang
Bilgiler
Sagolun sonunda buldum

carter1

Mangyang
Bilgiler
Kral evet bot sıkıntısız çalışıyoz fakat botta toplması gerekn itemleri kayıt ediyorum her botu acıp kapattıgımda ayarlar gidiyor bunun çözümü ne

Purple

BeakYung The White Viper
Bilgiler
en kısa sürede güncelleme getirilecektir.

sale27

Mangyang
Bilgiler
en kısa sürede güncelleme getirilecektir.
hocam charlar kendi kendine ayarlı olmamasına ramen(şehre gelmesi için hiçbir sebep olmadan şehre geliyor).Verilen ayarlar botu kapatıp açınca sıfırlanıyor ayrıyeten ayar verilmesine rağmen eylemi gerçekleştirmiyor eline sağlık reklamsız ve hızlıca giriş yapılmış olarak geliyo login beklemiyosun ama sorunu çok güncellemeyi bekliyorum elinize sağlık şimdiden.

ahsemetvil

Mangyang
Bilgiler
Güncelleme ile ilgili bir gelişme yok mu acaba? Botu her kapatıp açtığımızda ayarlar sıfırlanıyor.

AGu

Uruchi
Bilgiler
2012 yılından beri kullandığımız mbotu reklamsız ve crackli haliyle sizlerle paylaşıyorum.
En güncel 2022 Crack ve reklamsız haliyle mbotu indirmek için aşağıdaki linke tıklayın.

Mbot Crack 2022 indirmek için tıklayın

Kullanım
1- Rar dosyasını klasöre çıkartmadan önce virüs programınızdan o klasörü dışlayın yada virüs programını kapatın. (Crack sebebiyle virüs programları zararlı yazılım olarak görecektir.)

2- Dosyaların içinde srocave-mbot uygulamasını yönetici olarak çalıştırın.
Ekli dosyayı görüntüle 128

3-srocave-mbot dosyasını açtıktan sonra Start Mbot butonuna tıklayın.

Ekli dosyayı görüntüle 127

4-Isterseniz bu pencereyi kapatabilirsiniz.

Mbot Crack Çalışmaz İse kurmanız gereken dosyalar

Microsoft Visual C++
microsoft Net Framework 4.0

Not : Cannot find MSVCR100.dll hatası alanlar işletim sisteminize uygun olan dosyayı seçip kurmaları gerekiyor.

Download Microsoft Visual C++ 2010 Service Pack 1 Redistributable Package MFC Security Update from Official Microsoft Download Center

eline sağlık Purple <3

smirnoff35

Mangyang
Bilgiler
aga selamlar botların çoğunu senelerce kullandım ama bu hatayı ilk defa görüyorum bi yardımcı olabiirsen kardeşim şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• mbot hatası.png
    mbot hatası.png
    1.5 MB · Görüntüleme: 133

Bu konuyu okuyanlar:

Etiketler
crack mbot mbot crack mbot download mbot reklamsız mbot reklamsız crack phbot silkroad bot silkroad mbot sro mbot srocave mbot vsro vsro bot vsro mbot reklamsız bot