80 Cap XİAN SİLKROAD | 80 CAP ONLY CH | 1X RATE | OLD SCHOOL | ESKİ GÜNLERİ YAŞAMAYA HAZIRMISIN? | HEMEN YERİNİ AL ! | 3.000 + ONLİNE !!

gameover4123

Mangyang
Bilgiler
Harika bir oyun aynı eski günlerdeki gibi teşekkürler herkesi bekleriz. Nick:aLoNeAnqeL

LEYLOKEN2012

Water Ghost
Bilgiler
Very good server, I hope it lasts a long time, I am very entertaining, thank you server Xian!!!
Atte.:
Leyloken

yenitrak123

Mangyang
Bilgiler
Her Zamanki gibi Xian Silkroad olarak Kalitesinden ödün vermeyecek olup Kaliteli bir Oyun deneyimini Bize Yaşatacağına gönülden inanıyoruz.

Nick : WhiteChapel
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Her Zamanki gibi Xian Silkroad olarak Kalitesinden ödün vermeyecek olup Kaliteli bir Oyun deneyimini Bize Yaşatacağına gönülden inanıyoruz.

srocu34

Mangyang
Bilgiler
Sistem ve ekip harika tam bir eski sro havası var oyunda tebrik ederimm

Nick : Alize

ByMrNz

BeakYung The White Viper
Bilgiler
EMEGİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ ÇOK GÜZEL BİR SİSTEM VE YÖNETİCİLER

Nick: Alize
Sistem ve ekip harika tam bir eski sro havası var oyunda tebrik ederimm

Nick : Alize

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

teşekkürler bol şans.

negoyum

Mangyang
Bilgiler
1 ay oldu acılali hala 2k+ Player . Başarili server. Teşekkürler

Nick Captain

semed123

Mangyang
Bilgiler
Gerçek sroyu andıran gerçek bir hisslerle dolu bir server olmuş. Ellerinize sağlık
:LegioNN

GrandeVRA

Mangyang
Bilgiler
Güzel İş. Uluslararası ortam. Olabildiğince old. Keyifli.

IGN:VerusRexAces

hhz

Mangyang
Bilgiler
good work , nice server ....ING :doarpetrolul

FurkanGtrler

Mangyang
Bilgiler
HERŞEYİ İLE MÜKKEMMEL Bİ XİAN 80 CAP ESKİ LERİ UNUTTURMUYOR SAOLSUNLAR DAHA ÖTESİ YOK HERŞEYİ İLE MÜKEMMEL [Emperor] <3

ByMrNz

BeakYung The White Viper
Bilgiler

emreakblt

Mangyang
Bilgiler
öncelikle burdan sayin oyun yonetime sukranlarimi sunuyorum. oyun asla paytowin degildir tamamen emege dayali bir server. oyunda bi tek starter pack aldim ayriyetten +9 spear ve +3 devil icin para yatirdim onun harici stall ve consigmentten gold kasarak diger esyalari tamamladim. dunku gelen bakim ile uniqlere silk eklendi ve 1 gunde ortalama 1-1.5k silk kasabilirsiniz uniqlerden ayriyetten uniq rank var haftalik ordanda silk geliyor. tamamen emegine kalmis bir server herkesin eline koluna saglik.

nick : UnaBommber

ByMrNz

BeakYung The White Viper
Bilgiler
öncelikle burdan sayin oyun yonetime sukranlarimi sunuyorum. oyun asla paytowin degildir tamamen emege dayali bir server. oyunda bi tek starter pack aldim ayriyetten +9 spear ve +3 devil icin para yatirdim onun harici stall ve consigmentten gold kasarak diger esyalari tamamladim. dunku gelen bakim ile uniqlere silk eklendi ve 1 gunde ortalama 1-1.5k silk kasabilirsiniz uniqlerden ayriyetten uniq rank var haftalik ordanda silk geliyor. tamamen emegine kalmis bir server herkesin eline koluna saglik.

nick : UnaBommber
teşekkürler iyi oyunlar

Bu konuyu okuyanlar:

Etiketler
80 cap sro 80cap 80capch