80 Cap XİAN SİLKROAD | 80 CAP ONLY CH | 1X RATE | OLD SCHOOL | ESKİ GÜNLERİ YAŞAMAYA HAZIRMISIN? | HEMEN YERİNİ AL ! | 3.000 + ONLİNE !!

BeskazaFTV

Mangyang
Bilgiler
Eskiyi arayanlar ve özleyenler için bulunmaz bir oyun . Oyun sahibinin emeklerine sağlık herkesi bekleriz.

SS_Fire

emreelam1625

Mangyang
Bilgiler
Uzun zamandır aradığım old Silkroad tadını burada aldım. Tam bir emek server ve insanı adeta 2000 li yıllara götürüyor ve o zamanki hazzı veriyor. Oyunu severek ve heyecanla oynuyorum, herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Emeği geçen herkese çok ama çok teşekkür ederim 🙏😊😊
Nick: AngelOfDeath

ByMrNz

BeakYung The White Viper
Bilgiler
Eskiyi arayanlar ve özleyenler için bulunmaz bir oyun . Oyun sahibinin emeklerine sağlık herkesi bekleriz.

SS_Fire
Uzun zamandır aradığım old Silkroad tadını burada aldım. Tam bir emek server ve insanı adeta 2000 li yıllara götürüyor ve o zamanki hazzı veriyor. Oyunu severek ve heyecanla oynuyorum, herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Emeği geçen herkese çok ama çok teşekkür ederim 🙏😊😊
Nick: AngelOfDeath
teşekkürler bol şans...

lightsro

Mangyang
Bilgiler
cok guzel server. uzun sure acik kalmasi dilegiyle

IGN: Light

SpW

Mangyang
Bilgiler
Server was brought back to life with the new update , loads of good silk rewards from uniques . Nice !

IGN: SpW

super1995

Mangyang
Bilgiler
Very good server i love cap 80 old <3 XIAN FOREVER IGN: AbraCadabra

eminbaba18

Mangyang
Bilgiler
gerçekten çok ugraşılmış cok emek verilmiş cok güzel bi serverin icindeyiz emegi geçen herkezin ellerine kollarına saglık
Smash
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

emek verilip cok çalışılıp cok güzel bir emek serverın içindeyiz emeği gecen herkeze teşşekür eder başarılarınızın devamını dilerim
Smahs

Son düzenleme:

ByMrNz

BeakYung The White Viper
Bilgiler
gerçekten çok ugraşılmış cok emek verilmiş cok güzel bi serverin icindeyiz emegi geçen herkezin ellerine kollarına saglık
Smash
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

emek verilip cok çalışılıp cok güzel bir emek serverın içindeyiz emeği gecen herkeze teşşekür eder başarılarınızın devamını dilerim
Smahs
Very good server i love cap 80 old <3 XIAN FOREVER IGN: AbraCadabra
good luck

rasqon

Mangyang
Bilgiler
oyun güzel hereksi bekleriz Rasqon HardDemons Guildi iyi oyunlar diler gelin cıkın cık gelinnn

KARAHANLI

Mangyang
Bilgiler
Oldukça keyifli bir server hazırlayan Xiansilkroad ailesine teşekkür ederim.Herkese şimdiden iyi oyunlar : ) KARAHANLI

Bu konuyu okuyanlar:

Etiketler
80 cap sro 80cap 80capch