130 Cap Victoria Vitality|CAP 130|D 14|Tower Defend|Achievement System|Job Based|Coin-Silk

victoriasro

Cerberus
Kay─▒tl─▒ Kullan─▒c─▒
Bilgiler
Kat─▒l─▒m
27 Eyl 2022
Tepkime puan─▒
8
Puanlar─▒
3
te┼čekk├╝r ederim Str uniqlerin spawn s├╝resinin d├╝┼č├╝r├╝lmesi ne kadar oldu tam takip edemiyorum ak┼čamlar─▒ uniq kovalay─▒m bari
2 saatin alt─▒na d├╝┼č├╝r├╝ld├╝. Di─čer b├╝y├╝k uniqueler ortalama 2 saat 15 dk'da bir ├ž─▒kar. Strler ise 2 saatten daha k─▒sa s├╝rede tekrar ├ž─▒kar. ­čśŐ

victoriasro

Cerberus
Kay─▒tl─▒ Kullan─▒c─▒
Bilgiler
Kat─▒l─▒m
27 Eyl 2022
Tepkime puan─▒
8
Puanlar─▒
3
Discord Giveaway : Join the VictoriaSro Discord Server!

├çekili┼če kat─▒labilmek ve arkada┼člar─▒n─▒z─▒n da bu ┼čanstan yararlanabilmesi i├žin 3 arkada┼č─▒n─▒z─▒ Discord kanal─▒m─▒za davet etmelisiniz. E─čer 3 ki┼čiyi davet etmemi┼čseniz otomatik olarak diskalifiye edilirsiniz.

You must do something in order to participate in the giveaway, you must invite at least 3 people to give them the opportunity to win as well as you from your friends. If you don't invite 3 players and win, you will be disqualified. ÔŁĄ´ŞĆ

┘ŐěČěĘ ěú┘ć ě¬┘üě╣┘ä ě┤┘ŐěŽ┘őěž ┘ů┘ć ěúěČ┘ä ěž┘ä┘ůě┤ěžě▒┘âěę ┘ü┘Ő ěž┘ä┘çěĘěę ěî ┘ŐěČěĘ ě╣┘ä┘Ő┘â ě»ě╣┘łěę 3 ěúě┤ě«ěžěÁ ě╣┘ä┘ë ěž┘äěú┘é┘ä ┘ä┘ů┘ćěş┘ç┘ů ěž┘ä┘üě▒ěÁěę ┘ä┘ä┘ü┘łě▓ ┘â┘ůěž ěú┘ćě¬ ┘ů┘ć ěúěÁě»┘éěžěŽ┘â. ěąě░ěž ┘ä┘ů ě¬┘é┘ů ěĘě»ě╣┘łěę 3 ┘äěžě╣ěĘ┘Ő┘ć ┘ł┘üě▓ě¬ ěî ┘üě│┘Őě¬┘ů ěžě│ě¬ěĘě╣ěžě»┘â.

laktik

Mangyang
Kay─▒tl─▒ Kullan─▒c─▒
Bilgiler
Kat─▒l─▒m
12 Kas 2022
Tepkime puan─▒
1
Puanlar─▒
1
Ara s─▒ra oyun kapan─▒yormu neoluyor anlamad─▒m bazen dc yiyorum 2 3 saat giremiyorum.

manorl

Mangyang
Kay─▒tl─▒ Kullan─▒c─▒
Bilgiler
Kat─▒l─▒m
25 Eki 2022
Tepkime puan─▒
1
Puanlar─▒
3
Kalite = Victoria diyorum :)

klementai